Osuszanie budynków – Bygdoszcz

Wilgoć jest jednym z głównych czynników powodujących niszczenie pomieszczeń, dlatego szczególnie ważne jest skuteczne osuszanie budynków po zalaniu. Nasza firma, działająca na m.in. terenie Bydgoszczy, specjalizuje się w likwidacji wilgoci w nawet najbardziej zawilgoconych lokalach. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do osuszania budynków, odpowiedni dla różnych rodzajów wilgoci. Każde osuszanie rozpoczynamy od szczegółowych oględzin, szacujemy zakres prac i dokonujemy pomiarów, aby nasza działalność przyniosła najkorzystniejsze skutki. Nie mamy litości dla wilgoci! Osuszyliśmy już wiele budynków w Bydgoszczy i innych miastach z pozytywnym skutkiem. Każdemu naszemu klientowi dajemy gwarancję, że wilgoci nie ujdzie (a raczej ujdzie) to na sucho! Zapraszamy do zapoznania się z nasza atrakcyjną ofertą osuszania budynków. Nasz zakres działania obejmuje przede wszystkim Bydgoszcz oraz województwo kujawsko-pomorskie. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, a wyzwaniom staramy się skutecznie stawiać czoła.

osuszanie budynków Bygdoszcz - wynajem osuszaczy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych oraz zbieranie „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą opryskiwania profesjonalnymi preparatami chemicznymi.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Na oględziny przyjedzie do Państwa ekspert ubezpieczeniowy z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.