Menu Zamknij

Osuszanie Bydgoszcz – osuszanie budynków po zalaniu

Profesjonalne osuszanie budynków w Bydgoszczy

Wilgoć jest jednym z głównych czynników powodujących niszczenie pomieszczeń, czy awarie instalacji elektrycznych, dlatego szczególnie ważne jest skuteczne osuszanie budynków po zalaniu. Nasza firma, działająca na m.in. terenie Bydgoszczy, specjalizuje się w likwidacji wilgoci w nawet najbardziej zawilgoconych lokalach. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do osuszania budynków, odpowiedni dla różnych rodzajów wilgoci.

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt, dzięki czemu osuszanie ścian jest skuteczne. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Osuszanie budynków Bygdoszcz - wynajem osuszaczy powietrza, lokalizacja wycieków
Osuszanie budynków Bygdoszcz

Skuteczne usługi osuszania budynków

Każde osuszanie rozpoczynamy od szczegółowych oględzin, szacujemy zakres prac i dokonujemy pomiarów wilgotności, aby nasza działalność przyniosła najkorzystniejsze skutki. Nie mamy litości dla wilgoci! Osuszyliśmy już wiele budynków w Bydgoszczy i innych miastach z pozytywnym skutkiem.

Każdemu naszemu klientowi dajemy gwarancję, że wilgoci nie ujdzie (a raczej ujdzie) to na sucho! Zapraszamy do zapoznania się z nasza atrakcyjną ofertą osuszania pomieszczeń i budynków po zalaniu. Oferujemy również wynajem osuszaczy powietrza. Nasz zakres działania obejmuje przede wszystkim Bydgoszcz oraz województwo kujawsko-pomorskie.

Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, a wyzwaniom staramy się skutecznie stawiać czoła.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Co mówią o nas klienci?

Osuszacze Bydgoszcz – wynajem osuszaczy powietrza

Całkowicie przesiąknięte mury, mokre tynki, stropy oraz posadzki – jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i zawsze zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym skutecznie będzie można pozbyć się tego problemu. Nasze działania opieramy na trzech głównych metodach osuszania budynków po zalaniu:

Dobór konkretnej metody i odpowiedniego osuszacza uzależniony jest od wyników ekspertyzy przeprowadzonej na miejscu przez naszego doświadczonego Pracownika. Mamy nowoczesne osuszacze o dużej wydajności i skuteczności działania, niezbędne do osuszania mieszkań i innych pomieszczeń. W przypadku zalanego budynku czy pojedynczego pomieszczenia należy reagować najszybciej jak to tylko możliwe, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń i uniemożliwić rozwój pleśni. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym osuszaniu budynków, pomieszczeń, ścian i posadzek. Działamy na terenie Bydgoszczy od wielu lat i możemy Państwu zagwarantować ekspresową reakcję na każde zgłoszenie. Zapraszamy już teraz do kontaktu – swoje usługi zawsze wyceniamy indywidualnie. Dojazd naszego pracownika na miejsce oraz przygotowanie cennika nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

osuszanie po zalaniu Bydgoszcz

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.