Menu Zamknij

Profesjonalne osuszanie budynków i pomieszczeń po zalaniu – Łódź – Wynajem osuszaczy powietrza

Profesjonalne osuszanie budynków w Łodzi

U sąsiada piętro wyżej pękła rura lub pojawił się innego rodzaju problem z zawilgoceniem mieszkania lub domu? Nasza firma specjalizuje się w takich interwencjach i proponuje osuszanie budynków po zalaniu na terenie Łodzi. Jeśli na ścianach pojawiła się woda, nie warto czekać z wezwaniem nas. Wilgoć powoduje bowiem, że budowle niszczeją, uwidaczniają się na nich nieestetyczne ślady i uszkodzenia. Pojawienie się jej może mieć różne źródła, takie jak opady atmosferyczne, zła wentylacja, awaria wodno-kanalizacyjna czy budownictwo starego typu. Zajmujemy się osuszaniem budynków mieszkalnych, gospodarczych, przemysłowych, czy użyteczności publicznej, oferując profesjonalne osuszanie ścian i posadzek.

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt, dzięki czemu osuszanie ścian jest skuteczne. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Osuszanie budynków Łódź - wynajem osuszaczy powietrza
Osuszanie budynków Łódź

Osuszanie budynków Łódź

Wilgoć zdecydowanie nie jest przyjacielem żadnego budynku. Nie tylko pozostawia nieestetyczne ślady, ale także powoduje niszczenie budowli, czy też mieszkania. Pojawia się najczęściej w budynkach starszego typu, tych o złej wentylacji lub niewłaściwie wysuszonych po zalaniu np. z powodu awarii wodno – kanalizacyjnej lub opadów atmosferycznych. Również skutki zalania mogą być odczuwalne przez długi czas i wymagają często gruntownego osuszenia budynku.

Samodzielne osuszanie budynku jest trudne, a w wielu przypadkach bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi niemożliwe. Oferujemy specjalistyczne osuszanie budynków  w obrębie miasta Łódź i okolic przy użyciu najnowszej generacji urządzeń oraz wynajem osuszaczy. Odpowiednio dla danych pomieszczeń proponujemy konkretny proces osuszania budynków. W przypadku zalania mieszkania i każdego innego pomieszczenia zawsze dokonujemy dokładnych oględzin, aby zastosować najskuteczniejsze działania. Należy pamiętać, że w budynkach, które nie zostały poddane osuszeniu, może pojawić się grzyb lub pleśń, które są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Powodują wiele chorób, a ich działanie może być odczuwalne przez wiele lat.

Proponujemy skuteczne usługi osuszania budynków i ścian w mieszkaniach i domach, ale także doprowadzanie do prawidłowego stanu murów stropów, posadzek, parkietów itp. oraz wynajem osuszaczy powietrza w Łodzi. Naszym głównym polem działania jest Łódź, ale chętnie wykonamy profesjonalne osuszanie budynków także poza granicami miasta w obrębie województwa: Łódzkie. Działamy również, jako wypożyczalnia osuszaczy oferując wynajem osuszaczy powietrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Co mówią o nas klienci?

Osuszanie po zalaniu – na czym polega proces osuszania?

Nasza firma zajmuje się fachowym osuszaniem po zalaniu różnego rodzaju budynków. Usuwamy wilgoć z takich miejsc jak: ściany, stropy czy fundamenty, a wszystko to poprzedzamy staranną analizą każdego obiektu. Stosujemy nowoczesne metody pracy, na przykład technikę adsorpcyjną, kondensacyjną, wentylatorową czy podposadzkową ciśnieniową. Oznacza to, że wykorzystujemy absorbowanie wody na przykład przez żel krzemionkowy lub używamy promienników, które umożliwiają osuszanie budynków podczerwienią. Tak szeroki wybór różnego rodzaju technologii sprawia, że z łatwością możemy dobrać je do stopnia zalania oraz do przestrzeni, w jakiej będziemy działać. Proponujemy także takie usługi, jak odgrzybianie oraz ozonowanie po zalaniu.

Jakim sprzętem osuszamy mieszkania po zalaniu?

W naszej pracy ważna jest skuteczność i innowacja, by coraz lepiej radzić sobie z trudną sytuacją, jaką jest zalanie budynku. Wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt, który pozwala nam osiągać naprawdę wysoką skuteczność. Są to między innymi separatory wody, osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne, sprężarki bocznokanałowe oraz pompy ciśnieniowe i turbowentylatory przemysłowe. To urządzenia do osuszania od producentów znanych na rynku, takich jak na przykład DriEaz, Corroventa, Trotec, czy   Aerial. Wybrany sprzęt cechuje się między innymi wysoką wydajnością i cichym funkcjonowaniem.

Wynajem sprzętu do osuszania budynków

Współpracujemy także z osobami, których działalność uwzględnia okazjonalne osuszanie po zalaniu. W takiej sytuacji proponujemy wynajem profesjonalnego sprzętu, którego nie opłaca się samodzielnie kupować klientom zajmującym się tym w sposób dorywczy. Zapewniamy taką możliwość także osobom prywatnym, które chcą pozbyć się wilgoci z posiadanych budynków. W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się wynajem osuszaczy powietrza, który także mieści się w zakresie naszej oferty.

Wybierz profesjonalne usługi osuszania budynków w Łodzi

Zawilgocony dom czy mieszkanie to prawdziwe utrapienie dla właściciela, dlatego nie warto zwlekać i najlepiej od razu skorzystać z naszej darmowej wyceny – którą wykonujemy gratis, jeśli klient wybierze naszą propozycję – a następnie cieszyć się z efektów usług osuszania budynków po zalaniu. Działając niezwłocznie, można uniknąć nie tylko zniszczenia ścian czy stropów, ale także zapobiec rozwijaniu się szkodliwych dla ludzkiego organizmu pleśni czy grzybów. Zalany dom, garaż czy piwnica to poważny problem i warto go przekazać w ręce fachowców. Zajmujemy się przeprowadzaniem takich prac między innymi na terenie Łodzi.

Osuszacze powietrza Łódź – wynajem, wypożyczalnia

Jako zespół specjalistów jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i dlatego gwarantujemy, że podejmiemy się każdego, najtrudniejszego nawet zlecenia. Wykonując skuteczne osuszanie mieszkań po zalaniach w obrębie Łodzi oraz działając jako wypożyczalnia osuszaczy powietrza, wykorzystujemy do tego celu najnowocześniejsze technologie. Mamy specjalistyczne osuszacze, z których wykorzystaniem pozbywamy się wilgoci metodą adsorpcyjną, kondensacyjną lub ciśnieniową. Posiadamy urządzenia takie jak:

 • Corroventa K3 HP;
 • TROTEC TTK 175, TTK 355, TTK 655, kondensacyjne budowlane: TTK 400, TTK 600, TTK 800;
 • Corroventa A4ES, A4ESX, A2ES;
 • AERIAL ASE 200;
 • TROTEC TTR 250;

Wybór odpowiedniego rozwiązania i proces osuszania jest uzależniony od tego, z jakim problemem spotykamy się na miejscu. Na terenie Łodzi od wielu lat skutecznie usuwamy wilgoć w budynkach nie tylko z murów, ale także ze stropów oraz posadzek. Osuszanie pomieszczeń przeprowadzamy kompleksowo. Z naszymi nowoczesnymi osuszaczami zrobimy to szybko, a do tego tanio. Ekspresowa reakcja na zalanie ogranicza do minimum ryzyko niszczenia konstrukcji oraz pojawiania się na niej groźnych dla zdrowia grzybów oraz pleśni.

Zapraszamy do kontaktu już teraz – jesteśmy do Państwa dyspozycji i sprawnie zareagujemy na każde zgłoszenie. Wycena realizacji zlecenia osuszania naszej firmy jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca!

jak działa osuszacz
usuwanie skutków zalania Łódź

Wypożyczalnia osuszaczy powietrza, wynajem osuszaczy Łódź

Twoja działalność zakłada okazjonalne osuszanie? Zakup profesjonalnego urządzenia wydaje się w takiej sytuacji zbędny. Bardziej opłacalną i komfortową opcją jest wynajem osuszaczy powietrza. Sprzęt mogą wykorzystać także osoby prywatne, które mieszkają na podmokłym terenie lub walczą z problemem zalanych piwnic czy garaży. Podchodzące wody gruntowe i podobne to bardzo częsty powód, dla którego wykonuje się osuszanie. Możesz poprzedzić proces osuszania dokładnymi pomiarami adsorpcyjnymi, aby działać jeszcze skuteczniej. Brak szybkiej reakcji w przypadku gromadzenia się wilgoci w ścianach czy warstwie izolacyjnej w kwestii technologicznej może powodować niszczenie urządzeń (pieców, kotłów) oraz naruszanie struktur budynku. Negatywnie wpływa też na ludzi – gromadząca się woda pozwala na rozwój grzybów i pleśni szkodliwych dla zdrowia.

Do zaawansowanego osuszania budynków polecamy skorzystanie z oferty naszej firmy z Łodzi. Zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy informacji na temat asortymentu, przedstawimy podobne urządzenia i dopasujemy osuszacze powietrza do konkretnych potrzeb.

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie Lubin

OSUSZANIE – Łódź

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE – Łódź

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie Lubin

OZONOWANIE – Łódź

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.