Menu Zamknij

Osuszanie budynków po zalaniu – Szczecin Wynajem osuszaczy powietrza

Profesjonalne osuszanie budynków w Szczecinie

Nasza firma, działająca na terenie Szczecina, proponuje skuteczne osuszanie pomieszczeń i budynków. Posiadamy całą gamę profesjonalnego sprzętu, który daje gwarancję przeprowadzenia skutecznych i niezwykle efektywnych prac.

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt, dzięki czemu osuszanie ścian jest skuteczne. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

osuszanie budynków Szczecin - wynajem osuszaczy
Osuszanie budynków Szczecin

Skuteczne osuszanie Szczecin

Proponujemy gruntowne osuszanie domów i mieszkań na terenie Szczecina i okolic. Zawsze dokładnie staramy się dostosować rodzaj sprzętu oraz sposób osuszania do danego typu pomieszczenia oraz rodzaju zawilgocenia. Centrum działań firmy TSM stanowi Szczecin, ale po indywidualnych ustaleniach oferujemy także osuszanie budynków poza granicami miasta. Osuszanie budynków stosowane jest najczęściej w pomieszczeniach o dużym poziomie zawilgocenia lub po zalaniach. Skuteczne osuszanie wykonane odpowiednio szybko zapobiega niszczeniu budowli oraz powstawaniu pleśni czy zagrzybienia. Dzięki bogatemu zapleczu sprzętowemu możemy zaproponować naszym klientom m.in. osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, ciśnieniowe, podczerwienią, wentylatorowe. Oferujemy także prace zapewniające utrzymywanie wymaganej wilgoci w rolnictwie oraz w przemyśle w pomieszczeniach produkcyjnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osuszania budynków na terenie Szczecina i okolic.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Co mówią o nas klienci?

Osuszacze Szczecin – wynajem

Sprzęt, z którego korzystamy do osuszania budynków po zalaniu na terenie Szczecina to najnowocześniejsze na rynku maszyny różnego typu. Możemy bez problemu dobrać ich liczbę do skali zalania w konkretnym przypadku, ale przede wszystkim urządzenia te mają możliwość płynnej regulacji mocy ich działania. Dzięki temu nasze osuszacze sprawnie poradzą sobie z każdą wilgocią, zarówno tą zalegającą w murach, jak i w posadzkach czy stropach. Korzystamy z niego, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz na wynikach analiz, które nasi pracownicy wykonują zawsze przed rozpoczęciem pracy. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszymi usługami oraz do kontaktu. Osuszacze możemy dodatkowo wynająć. Gwarantujemy najlepsze ceny w Szczecinie, dużo przystępniejsze, niż w klasycznych wypożyczalniach takich urządzeń. Maszyny są proste w obsłudze i wyjątkowo wydajne, a dodatkowo przed wynajmem nasz specjalista podpowie, jaka metoda na osuszanie zalanego budynku będzie najskuteczniejsza w konkretnym przypadku.

osuszanie po zalaniu Szczecin

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.