Menu Zamknij

Osuszanie budynków po zalaniu – Toruń – Wynajem osuszaczy powietrza

Profesjonalne osuszanie budynków w Toruniu

Wilgoć zdecydowanie nie jest przyjacielem budynków. Zlekceważona może poczynić nieodwracalne szkody, a w konsekwencji źle wpływać na zdrowie lokatorów. Wychodzimy naprzeciw problemowi wilgoci we wszystkich budynkach w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskie i na terenie miasta Bydgoszcz! Oferujemy nowoczesne i niezwykle skuteczne osuszanie pomieszczeń.

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt, dzięki czemu osuszanie ścian jest skuteczne. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Osuszanie budynków Toruń - wynajem osuszaczy powietrza i innych urządzeń jak nagrzewnice budowlane osuszaczy powietrza, lokalizacja wycieków
Osuszanie budynków Toruń

Skuteczne osuszanie budynków

Nasza kompleksowa usługa osuszania obejmuje:

 • profesjonalne i szczegółowe oględziny, podczas których wybieramy najbardziej optymalny sposób osuszania pomieszczeń i budynków po zalaniu;
 • efektywne osuszanie sprzętem najnowszej generacji, odpowiednim dla danego przedsięwzięcia.

Osuszanie wykonujemy przede wszystkim w budynkach na terenie Torunia oraz województwa kujawsko-pomorskiego . Lubimy wyzwania – podejmujemy się likwidacji nawet najbardziej uporczywej wilgoci. Z przyjemnością odwiedzimy również Twoje pomieszczenia w Toruniu i zaproponujemy najskuteczniejszy sposób osuszania. Nasze doświadczenie przekładamy na jakość wykonywanych usług, dlatego możesz być pewien, że nawet po największym zalaniu Twoje pomieszczenie wróci do stanu poprzedniego. Oferujemy również wynajem osuszacz powietrza dobranych do potrzeb klienta.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Co mówią o nas klienci?

Osuszacze powietrza – wynajem Toruń

Pojawienie się wilgoci w murach, stropach czy posadzkach zawsze wymaga ekspresowej wręcz reakcji. Naturalne osuszanie w naszych warunkach klimatycznych jest praktycznie niemożliwe, a woda sprzyja rozrostowi grzybów i pleśni, powodując dodatkowo niszczenie różnych elementów konstrukcyjnych budynku. Posiadamy jednak specjalistyczne osuszacze, z których pomocą sprawnie, profesjonalnie i tanio zajmujemy się tym problemem na terenie Torunia. To nowoczesne i wydajne maszyny różnego typu. Dobieramy je odpowiednio do wielkości pomieszczeń oraz do skali samego zalania. Dodatkowo możemy zaproponować również wynajem osuszaczy w konkurencyjnych cenach. Realizując taką usługę na terenie Torunia, zawsze podpowiadamy, jaka metoda osuszania budynków będzie w danym przypadku najskuteczniejsza. Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszymi maszynami i do kontaktu z nami. Dzięki takiej pomocy będą Państwo mogli skutecznie usunąć wilgoć z nawet bardzo zalanego pomieszczenia lub z całego obiektu budowlanego.

osuszanie po zalaniu Toruń

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.