Osuszanie budynków w Warszawie

Wilgoć w pomieszczeniach psuje ich wartość estetyczną, osłabia konstrukcję budynku oraz nie jest przyjazna dla zdrowia. Pojawia się często w starych budowlach, zacienionych, słabo ogrzewanych mieszkaniach lub po zalaniu. Bez względu na przyczynę powstania wilgoci proponujemy kompleksowe osuszanie budynków oraz wynajem profesjonalnych i niezwykle skutecznych osuszaczy.

Osuszamy mieszkania, domy i budynki po zalaniach, awariach wodnych – kanalizacyjnych, przez sąsiadów oraz wskutek opadów deszczy nawalnych. Osuszamy także nowe mieszkania, domy oraz budynki z wilgoci technologicznej, tzw. budowlanej. Centrum naszych działań stanowi Warszawa.

W ofercie naszej firmy znajduje się różnego typu osuszanie (m.in. osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, ciśnieniowe, podczerwienią, wentylatorowe, osuszanie podposadzkowe), które dobieramy indywidualnie do każdego typu pomieszczeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie osuszyć nawet budynki o dużym stopniu zawilgocenia.

Proponujemy także wynajem najnowszej generacji osuszaczy, umożliwiających dokładną regulację wilgoci w danym wnętrzu. Osuszacze pomogą usunąć wilgoć budowlaną, zmniejszyć koszty inwestycji i skrócić jej czas.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Firma TSM z Warszawy to skuteczne osuszanie budynków w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu osuszaczy pomagających usunąć wilgoć.

osuszanie budynków Warszawa - wynajem osuszaczy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny: wydajny, energooszczędny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.