Osuszanie Wrocław

Sąsiad znów nie zakręcił kranu? Twoja pralka odmówiła posłuszeństwa i woda zalała mieszkanie? A może preferujesz starsze budownictwo w najbardziej klimatycznych zakątkach Wrocławia, w którym główną bolączką okazała się wilgoć nie do przezwyciężenia? Mamy na to sposób!

Oferujemy skuteczne osuszanie budynków we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Nasze osuszacze to najwyższej klasy sprzęt, który niejednokrotnie rozwiązał już problem wilgoci w zalanych pomieszczeniach. Specjalizujemy się w osuszaniu wilgoci pochodzących z różnych źródeł, m.in. powstałej wskutek zalania, powodzi, akcji gaśniczej, czy będącej wynikiem prac budowlanych, czyli tak zwana wilgoć budowlana. Nie czekaj, aż wilgoć poczyni nieodwracalne szkody. Skuteczne i zastosowane w odpowiednim czasie osuszanie pozwoli zachować właściwą kondycję pomieszczeń. Prowadzimy wynajem najnowszej generacji osuszaczy, które szybko doprowadzą Twój budynek do pożądanego stanu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług osuszania oraz wynajmu osuszaczy. Osuszymy nawet najbardziej uporczywą wilgoć w budynkach na terenie Wrocławia.

osuszanie budynków Wrocław - wynajem osuszaczy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych oraz zbieranie „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą opryskiwania profesjonalnymi preparatami chemicznymi.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Na oględziny przyjedzie do Państwa ekspert ubezpieczeniowy z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.