Odgrzybianie

  • Odgrzybianie mechaniczne

    Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych oraz zbieranie „urobku”.
  • Odgrzybienie chemiczne

    Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą opryskiwania profesjonalnymi preparatami chemicznymi.

Osuszanie

Ozonowanie

  • Ozonowanie

    Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.


Osuszanie Wrocław

Sąsiad znów nie zakręcił kranu? Twoja pralka odmówiła posłuszeństwa i woda zalała mieszkanie? A może preferujesz starsze budownictwo w najbardziej klimatycznych zakątkach Wrocławia, w którym główną bolączką okazała się wilgoć nie do przezwyciężenia? Mamy na to sposób! Oferujemy skuteczne osuszanie budynków we Wrocławiu oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Nasze osuszacze to najwyższej klasy sprzęt, który niejednokrotnie rozwiązał już problem wilgoci w zalanych pomieszczeniach.

Specjalizujemy się w osuszaniu wilgoci pochodzących z różnych źródeł, m.in. powstałej wskutek zalania, powodzi, akcji gaśniczej, czy będącej wynikiem prac budowlanych, czyli tak zwana wilgoć budowlana.

Nie czekaj, aż wilgoć poczyni nieodwracalne szkody. Skuteczne i zastosowane w odpowiednim czasie osuszanie pozwoli zachować właściwą kondycję pomieszczeń.

Prowadzimy wynajem najnowszej generacji osuszaczy, które szybko doprowadzą Twój budynek do pożądanego staniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług osuszania oraz wynajmu osuszaczy. Osuszymy nawet najbardziej uporczywą wilgoć w budynkach na terenie Wrocławia.

Przykłady naszych prac:

osuszanie_domuosuszanie_magazynu

osuszanie_marmuruosuszanie_podposadzkowe

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt.

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Na oględziny przyjedzie do Państwa ekspert ubezpieczeniowy z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.