Menu Zamknij

O nas

Wiedza + Doświadczenie = Kompetencje

Naszym celem jest rzetelna obsługa klienta i przejrzyste świadczenie usług.

Jesteśmy Spółką z polskim kapitałem zakładowym. Nasze kompetencje wynikają z wieloletniej pracy dla światowego lidera w osuszaniu i szeroko pojętej restytucji mienia. Nasza wiedza i umiejętności powstały dzięki długookresowym doświadczeniom w technikach osuszania mienia oraz jego restytucji. Tym co nas wyróżnia i daje znaczącą przewagę jest kompleksowość zakresu usług jakie świadczymy w aspekcie problematyki nadmiernej wilgoci oraz wszelkiego rodzaju szkód zalaniowych.

TSM – Osuszanie budynków i pomieszczeń Poznań, stosuje wszystkie bezpieczne technologie osuszania tak, aby idealnie dostosować metodę osuszania do danego przypadku. Możemy zaproponować Państwu następujące techniki osuszania: kondensacyjne, adsorpcyjne, wentylatorowe, ciśnieniowe, podposadzkowe, podczerwienią, a dla uzyskania nadzwyczajnej skuteczności zespolenia powyższych technologii.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji. Zaś w razie potrzeby możemy stać się Twoim partnerem i doradcą w zarządzaniu szkodą, a nawet możemy poprowadzić Państwa w skutecznej likwidacji szkody.

Wiedza + Doświadczenie = Kompetencje

o firmie TSM Suszenie
suszenie budynków Poznań

RZETELNOŚĆ I ZAUFANIE

Zatrudniamy osoby, którym zależy na jakości pracy, a nie tylko jej ilości.
Potwierdza to, że jakość restytucji Państwa mienia jest najważniejsza.

Posiadamy i stosujemy profesjonalny park maszynowy, który stanowi fundament naszego działania.