Osuszanie budynków i pomieszczeń Lublin

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania.
Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Po zalaniu rozliczamy się również bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Zobacz cennik
+48 533 555 883
tsm@suszenie.com
Osuszanie budynków Lublin

Osuszanie Lublin

Zmagasz się z nadmierną ilością wilgoci w domu? Zalało Ci mieszkanie? Wody powodziowe dostały się do Twojego domu? Bez względu na specyfikę problemu zgłoś się do naszej firmy w Lublinie i skorzystaj z fachowej pomocy specjalistów, którzy działają na nowoczesnym i niezawodnym sprzęcie do osuszania pomieszczeń i budynków. Gwarantujemy atrakcyjne warunki i wyjątkową efektywność działania. Sprawdź i w razie potrzeby przekonaj się osobiście!

Zbyt wysoki poziom wilgoci utrzymujący się we wnętrzach jest niepożądany, ponieważ może generować rozmaite problemy. Z kłopotami z nadmierną wilgocią spotkać można się już na etapie budowy, co utrudnia efektywne wykańczanie pomieszczeń i ich prawidłowe zabezpieczenie. W Lublinie z osuszania warto skorzystać także po to, żeby wyeliminować ryzyko pojawienia się i rozwoju szkodliwej dla zdrowia pleśni, która może prowadzić do niszczenia tynków czy innych struktur architektonicznych. Poza tym jej obecność niekorzystnie oddziałuje na organizm.

Osuszanie budynków i pomieszczeń, które świadczymy w Lublinie i w okolicach, są pomocne również w przypadku zalania czy powodzi. Błyskawiczne i profesjonalne działanie daje szansę na minimalizację szkód i doprowadzenie przestrzeni do stanu używalności. Jeżeli więc szukasz sprawdzonych usług z tego zakresu, zdecyduj się na współpracę z naszą firmą, wybierając najkorzystniejsze w mieście warunki i kompleksową obsługę. Gwarantujemy elastyczność, terminowość, skuteczność i indywidualne podejście do wszystkich zleceń.

Osuszanie budynków Lublin - wynajem osuszaczy

Osuszanie budynków Lublin

Nasze usługi są profesjonalne i bazują na wieloletnim doświadczeniu, o czym przekonało się już wielu mieszkańców Lublina i pobliskich miejscowości. Wykwalifikowani pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i szeroką znajomością branży, dzięki czemu są w stanie sprawnie ocenić każdą sytuację oraz dobrać do niej optymalnie dopasowane metody osuszania pomieszczeń. Przekłada się to na naszą skuteczność, ale i bezpieczeństwo budynków oraz szybkość realizowanych czynności, co w wielu przypadkach odgrywa dla klientów ważną rolę.

Wiemy, że chcąc działać efektywnie, trzeba umiejętnie operować zaawansowanym sprzętem i dysponować szeroką gamą różnorodnych urządzeń wyposażonych w odmienne funkcje i parametry. Dysponujemy takim zapleczem, co pozwala nam na walkę z wilgocią bez względu na okoliczności. Osuszanie wykonujemy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przestrzeniach biurowych czy pomieszczeniach w stanie surowym.

Osuszanie pomieszczeń Lublin

Jesteśmy specjalistyczną firmą z Lublina, która podejmie się każdego zlecenia, więc jeżeli szukasz w okolicy niezawodnego i fachowego wsparcia, skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Gwarantujemy, że osuszanie pomieszczeń i budynków przebiegnie sprawnie i bez komplikacji oraz że będzie skuteczne. Nasza działalność bazuje bowiem na aktualnej wiedzy, rzetelności i urządzeniach, które są niezawodne, wydajne i funkcjonalne. Pamiętamy także o ich regularnym serwisowaniu. Wszystko to sprawia, że możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie w trakcie walki ze zbyt wysokim poziomem wilgoci, którą jak najszybciej powinno się wyeliminować.

osuszanie budynków Bydgoszcz

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.

Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.

Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.

TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Poznaj technologie osuszania / Zobacz nas w pracy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe. Świadczymy kompleksowe usługi po szkodach wodnych jakie możemy zaoferować przy osuszaniu budynków i mieszkań we Wrocławiu.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.