Osuszanie budynków i pomieszczeń Opole

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania.
Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Po zalaniu rozliczamy się również bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Zobacz cennik
+48 533 555 883
tsm@suszenie.com
Osuszanie budynków Opole

Osuszanie budynków Opole

Nieszczęśliwy wypadek powodujący zalanie budynku czy intensywne zawilgocenie przestrzeni może się zdarzyć w każdej chwili. O ile często trudno go przewidzieć, o tyle profesjonalna reakcja powinna zostać podjęta błyskawicznie i wykonana przez wykwalifikowanych specjalistów. Właśnie to jest zadaniem naszej firmy, która oferuje osuszanie budynków w Opolu i innych miastach. Kompleksowe, skuteczne i bezpieczne dla konstrukcji oraz otoczenia osuszanie budynków i ścian w Opolu. Możesz liczyć na nasze wsparcie z osuszania nawet w najtrudniejszych sytuacjach wymagających zastosowania najbardziej zaawansowanych urządzeń. Sprawdź, jak działamy i dowiedz się, dlaczego od lat ufają nam klienci z Opola i całej Polski!

Wilgoć w budynku jest jednym z największych zagrożeń dla konstrukcji budowlanych – szkodzi im w szczególności, gdy dostanie się do środka. Kontakt z nieprzystosowanymi do jej oddziaływania podłogami, sufatami czy ścianami często powoduje daleko idące szkody, które obejmują zarówno aspekty techniczne, jak i zdrowotne. Osłabienie elementów i materiałów konstrukcyjnych może prowadzić nawet do zawalenia się budynku, a rozwijające się na ścianach i suficie grzyby spowodowane występowaniem wilgoci mają negatywny wpływ na zdrowie mieszkańców czy pracowników. Aby nie dopuścić do tak groźnych konsekwencji, w razie zalania pomieszczenia warto zadzwonić po wsparcie naszej firmy, która oferuje osuszanie budynków w Opolu.

Osuszanie budynków Opole - wynajem osuszaczy Opole

Osuszanie pomieszczeń Opole

Wykonując usługę osuszania pomieszczeń w Opolu, działamy błyskawicznie i skutecznie. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku zalania lub kontaktu wnętrz nieruchomości z dużą ilością wody liczy się każda godzina – zwlekanie z reakcją pogłębia bowiem szkody powodowane przez nagromadzoną wilgoć w pomieszczeniu. Żeby ich uniknąć, zjawiamy się na miejscu tak szybko, jak się da, a następnie dokładnie analizujemy sytuację. Rozpoznajemy skalę i specyfikę zniszczeń, aby móc przejść do osuszania pomieszczenia, które ma na celu usunięcie nadmiaru wody. Oferowane przez naszą firmę z Opola osuszanie budynków jest:

 • profesjonalne,
 • skuteczne,
 • bezpieczne,
 • szybkie,
 • kompleksowe.

Duża w tym zasługa wieloletniego doświadczenia, którym dysponujemy. Jesteśmy obecni w branży od lat – przez tak długi czas udało się nam skutecznie pomóc setkom klientów znajdujących się w trudnej sytuacji wynikającej z zalania czy zawilgocenia budynku w Opolu albo okolicach. Jeżeli również Ciebie interesuje osuszanie ścian i pomieszczeń na najwyższym poziome, skontaktuj się z nami, a wykonamy je na Twoje zamówienie w Opolu i innych miastach.

Osuszanie ścian Opole

Doświadczenie i kompetencje naszego zespołu idą w parze z zaawansowaniem technologicznym i wydajnością sprzętu, który posiadamy. Mamy na wyposażeniu wyłącznie specjalistyczne urządzenia do osuszania ścian, zapewniające najwyższą efektywność i precyzję pracy. Dzięki nim możemy oferować osuszanie najróżniejszych budynków i każdego rodzaju ścian zlokalizowanych w Opolu i pobliskich miejscowościach bez względu na ich powierzchnię czy rodzaj konstrukcji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, jeśli szybko i efektywnie chcesz pozbyć się nadmiaru wilgoci w pomieszczeniach poprzez osuszanie ścian. Poza błyskawiczną reakcją, skutecznością i fachowością świadczonych usług zapewniamy także profesjonalną obsługę i atrakcyjne warunki cenowe. Zapisz sobie nasz numer, żeby w razie potrzeby móc się skontaktować tak szybko, jak się da!

Profesjonalne zwalczanie wilgoci w Opolu

Korzystając ze wsparcia, jakie oferujemy w zakresie usuwania wilgoci oraz osuszania budynków w Opolu, możesz odnowić wnętrza zarówno po zalaniu, jak i po wielu latach zaniedbań wynikających z nieszczelności dachów oraz okien lub słabej wentylacji. Zamień starą kamienicę w komfortowe miejsce do mieszkania lub zadbaj o swój dom, redukując ryzyko pojawienia się na ścianach grzybów lub pleśni. Skutecznie usuń wszelkie skutki, jakie mogły zostawić po sobie powodzie czy awarie instalacji wodnej. Zadbamy o to, aby Twoje pomieszczenia odzyskały wygląd sprzed zalania.

Rzetelna realizacja prac oraz szybkie i skuteczne osuszanie budynków i ścian to codzienność w naszej firmie, dlatego bez trudu zrealizujemy zlecone zadanie. Dobierzemy odpowiedni sprzęt, wykonamy pomiary oraz zadbamy o to, by wszystko przebiegło tak sprawnie, jak to możliwe. Oferujemy także usługę wypożyczenia specjalistycznego urządzenia, by przeprowadzić osuszanie na własną rękę. Gwarantujemy, że wszystkie prezentowane maszyny, wykorzystują nowoczesną technologię, której można zaufać nawet podczas wymagających prac.

Niezastąpione wsparcie w osuszaniu budynków

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak najlepiej zwalczać wilgoć we wnętrzach oraz jesteśmy w stanie zidentyfikować wiele problemów, które mogą prowadzić do jej powrotu nawet po skutecznym osuszeniu budynków. Korzystając z porad profesjonalistów, możesz z łatwością zadbać o to, by Twoje mieszkanie, biuro czy lokal użytkowy zostały doprowadzone do idealnego stanu. Skutki zalania przestaną być widoczne, jeżeli zaufasz specjalistom w branży.

Postaw na niezawodną pomoc i wybierz firmę, która cieszy się zaufaniem klientów. Pozytywne opinie usługobiorców to dla nas najlepszy dowód na to, że praca została wykonana rzetelnie, a jej rezultaty zadowalają do dziś. Wybierz profesjonalne wsparcie, zanim przystąpisz do remontu po zalaniu. Osuszanie ścian i budynków w Opolu w korzystnej cenie jest w zasięgu ręki. Zachęcamy do kontaktu!

osuszanie budynków Bydgoszcz

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.

Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.

Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.

TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Poznaj technologie osuszania / Zobacz nas w pracy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe. Świadczymy kompleksowe usługi po szkodach wodnych jakie możemy zaoferować przy osuszaniu budynków i mieszkań we Wrocławiu.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.