Osuszanie budynków Legnica

W sytuacji, w której na ścianie domu lub w jego posadzkach pojawią się ślady wilgoci, najlepiej jest działać od razu i nie zwlekać z poszukiwaniem fachowej pomocy. Nasza firma zajmuje się takimi usługami jak osuszanie budynków na terenie Legnicy. Usuwamy efekty okoliczności, wśród których są zbyt intensywne opady atmosferyczne, powodzie, podmokły teren, awaria systemu wodno-kanalizacyjnego, nieprawidłowo funkcjonująca wentylacja czy inne problemy z konstrukcją budowli.

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania i usuwania wilgoci technologicznej.
Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Po zalaniu rozliczamy się również bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Zobacz cennik
+48 533 555 883
tsm@suszenie.com

Osuszanie Legnica – proste i skuteczne osuszanie budynków

Walczenie z wilgocią w domu wydaje się być bardzo trudnym zadaniem, nasza firma działa jednak szybko, skutecznie i bezinwazyjnie. Stosujemy nowoczesne metody osuszania i walki z wodą w ścianach i stropach. W ten sposób szybko można zapobiec powstawaniu uszkodzeń spowodowanych działaniem cieczy na konstrukcję. W naszej pracy liczy się czas i skuteczność, dlatego sięgamy po innowacyjne technologie, które pozwalają na osuszanie budynków bez wnikania w ich strukturę, a co za tym idzie także bez narażania ich na uszkodzenie.

Wydajne i ciche sprzęty do osuszania budynków

W walce z wilgocią w domu nie ma miejsca na kompromisy, dlatego firma TSM osuszanie Legnica sięga po najlepsze sprzęty od znanych producentów, takich jak na przykład Aerial, Trotec, Corroventa oraz DriEaz. Stosujemy maszyny najwyższej klasy. W skład urządzeń, jakie zabieramy na miejsce pracy, wchodzą między innymi osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne, separatory wody, sprężarki bocznokanałowe oraz pompy ciśnieniowe i turbowentylatory przemysłowe. Działają one bardzo cicho i wydajnie, dzięki czemu proces osuszania budynków nie stanowi problemu i nie utrudnia życia ich mieszkańców. Należy pamiętać, że kluczowa w kwestii osuszania jest ocena specjalisty, który oceni przedmiot zlecenia, oszacuje konieczne do zastosowania środki i cenę usługi. Ważna w wyborze odpowiedniej metody osuszania jest również pprzyczyna wilgoci. TSM osuszanie Legnica to kompleksowe usługi i wsparcie na każdym etapie realizacji.

Wynajem maszyn do osuszania do samodzielnej pracy

Mamy także propozycję dla osób prywatnych, które samodzielnie pragną usunąć wilgoć ze swojego domu oraz dla osób z działalnością obejmującą między innymi okazjonalne wykonywanie osuszania budynków. W ich przypadku inwestycja w specjalistyczne urządzenia jest nieopłacalna. Mogą jednak wypożyczyć od nas skuteczne osuszacze powietrza, które doskonale sprawdzą się w takich sytuacjach. Oferta jest na tyle rozbudowana, że pozwala na jednoczesne prace w wielu w obiektach, które odznaczają się dużą powierzchnią. Możliwy jest też zdalny nadzór nad wypożyczonym sprzętem.

Postaw na innowacyjne rozwiązania w osuszaniu budynków – osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne i inne metody

W przypadku zalania domu lub zawilgocenia mieszkania lub domu czekanie może jedynie pogorszyć sytuację, dlatego warto jak najszybciej skorzystać z naszej wyceny i przystąpić do dalszego osuszania budynku. Działamy bezinwazyjnie, z wykorzystaniem cichych, nowoczesnych maszyn. Indywidualnie oceniamy każde zlecenie i w trudnych przypadkach łączymy ze sobą różne sposoby radzenia sobie z efektami nadmiaru wilgoci.

Współpracujemy także z ubezpieczycielami i w razie potrzeby przygotowujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania zwrotu środków. Staramy się, by po naszej interwencji budynek został przywrócony do poprzedniego stanu lub zostawiamy go nawet w lepszej kondycji.

Osuszanie budynków Bygdoszcz - wynajem osuszaczy powietrza
Osuszanie budynków Bygdoszcz mostki termiczne
osuszanie budynków Bydgoszcz

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.

Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.

Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.

TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Poznaj technologie osuszania / Zobacz nas w pracy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.