Osuszanie budynków po zalaniu – Bydgoszcz | Osuszacze

Wilgoć jest jednym z głównych czynników powodujących niszczenie pomieszczeń, dlatego szczególnie ważne jest skuteczne osuszanie budynków po zalaniu. Nasza firma, działająca na m.in. terenie Bydgoszczy, specjalizuje się w likwidacji wilgoci w nawet najbardziej zawilgoconych lokalach. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do osuszania budynków, odpowiedni dla różnych rodzajów wilgoci. Każde osuszanie rozpoczynamy od szczegółowych oględzin, szacujemy zakres prac i dokonujemy pomiarów, aby nasza działalność przyniosła najkorzystniejsze skutki. Nie mamy litości dla wilgoci! Osuszyliśmy już wiele budynków w Bydgoszczy i innych miastach z pozytywnym skutkiem. Każdemu naszemu klientowi dajemy gwarancję, że wilgoci nie ujdzie (a raczej ujdzie) to na sucho! Zapraszamy do zapoznania się z nasza atrakcyjną ofertą osuszania pomieszczeń i budynków po zalaniu. Nasz zakres działania obejmuje przede wszystkim Bydgoszcz oraz województwo kujawsko-pomorskie. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, a wyzwaniom staramy się skutecznie stawiać czoła.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków.. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

osuszanie budynków Bygdoszcz - wynajem osuszaczy

Osuszacze Bydgoszcz

Całkowicie przesiąknięte mury, mokre tynki, stropy oraz posadzki – jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i zawsze zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym skutecznie będzie można pozbyć się tego problemu. Nasze działania opieramy na trzech głównych metodach osuszania budynków po zalaniu:

• ciśnieniowe,
• kondensacyjne (przy wspomaganiu się wysokowydajnymi wentylatorami),
• adsorpcyjne.

Dobór konkretnej metody i odpowiedniego osuszacza uzależniony jest od wyników ekspertyzy przeprowadzonej na miejscu przez naszego doświadczonego pracownika. Mamy nowoczesne osuszacze o dużej wydajności i skuteczności działania. W przypadku zalanego budynku czy pojedynczego pomieszczenia należy reagować najszybciej jak to tylko możliwe. Działamy na terenie Bydgoszczy od wielu lat i możemy Państwu zagwarantować ekspresową reakcję na każde zgłoszenie. Zapraszamy już teraz do kontaktu – swoje usługi zawsze wyceniamy indywidualnie. Dojazd naszego pracownika na miejsce oraz przygotowanie cennika nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Click edit button to change this code.

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.