Menu Zamknij

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu | Wynajem osuszaczy Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne osuszanie budynków w Gorzowie Wielkopolskim

Zawilgocona czy zalana nieruchomość to duży problem, z którym należy jak najszybciej walczyć. Gdy nie da się tego zrobić samodzielnie, zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. Oferujemy osuszanie budynków, m.in. mieszkań, a także wynajem osuszaczy w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki temu poziom wilgotności w pomieszczeniach ulegnie obniżeniu do normalnych wartości. Sprawdź, jak działamy i dlaczego warto nam zaufać!

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Wynajem osuszaczy powietrza, wentylatorów, i innych urządzeń do usuwania wilgoci
Osuszacz powietrza Corroventa do usuwania wilgoci z budynku, domu, w pomieszczeniach po zalaniu, ze ścian, osuszania zawilgocenia posadzki, naprawy szkody wodnej

Osuszanie budynków Gorzów Wielkopolski

Pełne wilgoci wnętrza są wysoce szkodliwe zarówno dla zdrowia i samopoczucia znajdujących się w nim osób, jak i konstrukcji nieruchomości, dlatego konieczne są szybkie działania zaradcze. Samodzielne osuszanie mieszkań i budynków jest niemożliwe bez zastosowania profesjonalnego sprzętu i posiadania odpowiednich kompetencji obejmujących jego obsługę, specjalistyczną wiedzę i odpowiednie doświadczenie. Tym wszystkim dysponuje zespół naszej firmy, do której możesz się zwrócić w celu usunięcia skutków zalania czy nadmiernej wilgotności.

Dzięki oferowanym usługom można uniknąć przykrych konsekwencji w postaci m.in. pojawiających się na ścianach, suficie i podłodze wykwitów pleśni i innych grzybów, do których rozwoju przyczynia się właśnie wysoka wilgotność. Skuteczne osuszenie mieszkania ogranicza również ryzyko osłabienia struktury nieruchomości z jej powodu. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz zlecić tę czynność doświadczonym specjalistom.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Osuszacze Gorzów Wielkopolski

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi na rzecz klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Pomagamy mieszkańcom, właścicielom biur i firm oraz pracownikom urzędów w doprowadzeniu budynków do bezpiecznego stanu i pozbycia się nadmiarów wilgoci. Podejmujemy się zleceń niezależne od wielkości i przeznaczenia pomieszczeń. Zachęcamy do kontaktu klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic w przypadku zarówno niewielkiego zawilgocenia mieszkania, jak i poważnego zalania dużej piwnicy czy rozbudowanego zakładu pracy.

Doświadczenie i wiedzą są kluczowymi warunkami pozwalającymi na świadczenie skutecznych i bezpiecznych usług, jednak równie istotne znaczenie ma specjalistyczny sprzęt. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dysponujemy wysoce efektywnymi i wszechstronnymi urządzeniami, które pozwalają na precyzyjne i w pełni bezpieczne dla powierzchni oraz materiałów osuszanie budynków i mieszkań. Zapraszamy do współpracy również klientów zainteresowanych wynajmem osuszaczy.

Jeżeli zalanie czy zawilgocenie jest stosunkowo niewielkie lub z innego powodu wszystkie prace związane z usuwaniem wilgoci zamierzasz przeprowadzić samodzielnie, ale nie posiadasz odpowiedniego wyposażenia, możesz je wypożyczyć w naszej firmie. Proponujemy osuszacze w Gorzowie Wielkopolskim na atrakcyjnych warunkach finansowych i na dowolny czas. Dysponujemy różnorodnym sprzętem, dzięki czemu łatwo da się dobrać właściwe urządzenia pasujące do indywidualnych potrzeb, możliwości i wymagań danej przestrzeni.

Skontaktuj się z nami jak najszybciej, jeśli interesuje Cię wynajem osuszaczy lub profesjonalne osuszanie budynków i mieszkań na zlecenie!

jak działa osuszacz
posadzka - osuszanie

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE – GORZÓW WIELKOPOLSKI

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – GORZÓW WIELKOPOLSKI

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE – GORZÓW WIELKOPOLSKI

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.