Menu Zamknij

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu Jarocin | Wynajem osuszaczy

Profesjonalne osuszanie budynków w Jarocinie

Woda w pomieszczeniach to duży problem, jednak samo jej usunięcie nie załatwia go w całości – konieczne jest jeszcze osuszanie budynków. Jeśli chcesz zlecić tę usługę doświadczonej ekipie z Jarocina, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Korzystając z naszego wsparcia, masz pewność profesjonalnej i precyzji realizacji każdego zlecenia. Oferta obejmuje także wynajem osuszaczy, które możesz wykorzystać samodzielnie z myślą o pozbyciu się wilgoci z mieszkania lub innej nieruchomości.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Wynajem osuszaczy powietrza, wentylatorów, i innych urządzeń do usuwania wilgoci
Osuszacz powietrza Corroventa do usuwania wilgoci z budynku, domu, w pomieszczeniach po zalaniu, ze ścian, osuszania zawilgocenia posadzki, naprawy szkody wodnej

Osuszanie budynków Jarocin

Powódź, ulewny deszcz, usterka instalacji wodno-kanalizacyjnej, nieszczęśliwy wypadek – przyczyny zalania pomieszczeń mogą być różne, jednak niezależnie od nich osuszanie budynku należy zacząć jak najszybciej po usunięciu cieczy. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ utrzymująca się długo we wnętrzu wilgoć ma wysoce szkodliwe oddziaływanie zarówno na zdrowie mieszkańców czy pracowników, jak i stan techniczny nieruchomości. W ramach współpracy z naszą firmą skutecznie się jej pozbędziesz.

Profesjonalnie i szybko wykonane przy użyciu wysokiej jakości, fachowego sprzętu osuszanie mieszkań lub budynków o innym przeznaczeniu zwiększa szanse na zabezpieczenie ścian, podłóg i sufitu przed zniszczeniem. Pozwala uniknąć także wykwitu grzybów na powierzchniach płaskich, które mają szkodliwy wpływ na zdrowie człowieka, w szczególności na układ oddechowy. Wszystkie te potencjalne zagrożenia odchodzą w niepamięć, gdy do akcji wkraczają osuszacze obsługiwane przez naszą fachową ekipę. Zapraszamy do współpracy klientów z Jarocina i okolic.

Prace rozpoczynamy od dokładniej analizy miejsca wykonania usługi. Na podstawie oględzin jesteśmy w stanie dobrać optymalne technologie, narzędzia i urządzenia, dzięki którym możemy szybko, sprawnie, bezpiecznie i skutecznie usunąć wilgoć z wnętrz. Działamy w sposób wysoce precyzyjny, tak aby doprowadzić pomieszczenia do normalnego stanu i umożliwić codzienne funkcjonowanie w nich, a zarazem uchronić powierzchnie i wyposażenie przed niekorzystnym oddziaływaniem nadmiernej wilgoci.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Osuszacze Jarocin

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego, ergonomicznego i uniwersalnego sprzętu, dzięki czemu możemy podejmować się zleceń wszelkiego typu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji niezależnie od tego, czy chodzi o osuszenie budynków mieszkaniowych, siedziby firmy, zakładu przemysłowego, piwnicy, garażu, czy innych pomieszczeń, w których utrzymuje się wysoki poziom wilgoci. Skontaktuj się z nami, jeśli tylko potrzebujesz wsparcia w tym zakresie w Jarocinie lub okolicznych miejscowościach. W ramach oferty możemy zaproponować także wynajem osuszaczy.

Wypożyczając od nas sprzęt, możesz wykonać wszystkie niezbędne czynności samemu. Choć obsługa urządzeń jest łatwa, to w razie potrzeby pokażemy Ci, jak je prawidłowo użytkować. Zapewniamy pomoc również w doborze odpowiednich modeli – jeśli nie wiesz, czy się kierować, wybierając osuszacze na wynajem, nasi pracownicy udzielą Ci niezbędnych informacji. Gdy wsparcie po zalaniu będzie konieczne, zadzwoń do nas, a na pewno je uzyskasz!

jak działa osuszacz
posadzka - osuszanie

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE – JAROCIN

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – JAROCIN

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE – JAROCIN

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.