Menu Zamknij

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu Leszno | Wynajem osuszaczy

Profesjonalne osuszanie budynków w Lesznie

Zalanie może spotkać każdego – jeżeli przydarzyło się Tobie i miało miejsce w Lesznie lub okolicach, możesz liczyć na naszą pomoc. Zajmujemy się osuszaniem budynków, w których doszło do wylania się dużej ilości wody. Oferowane usługi pozwalają na przywrócenie wnętrz do stanu używalności i zapewnienie tym samym bezpieczeństwa zarówno osobom znajdującym się w ich obrębie, jak i samej konstrukcji nieruchomości. Proponujemy także wynajem osuszaczy, co pozwala na usunięcie zalegającej wilgoci we własnym zakresie, bez udziału naszego zespołu.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Wynajem osuszaczy powietrza, wentylatorów, i innych urządzeń do usuwania wilgoci
Osuszacz powietrza Corroventa do usuwania wilgoci z budynku, domu, w pomieszczeniach po zalaniu, ze ścian, osuszania zawilgocenia posadzki, naprawy szkody wodnej

Osuszanie budynków Leszno

Szkody wynikające z zalania same w sobie są z reguły stosunkowo duże, jednak mogą się zwiększyć jeszcze bardziej, jeżeli pomieszczenia nie zostaną osuszone. Wykonanie tej czynności jest konieczne dla każdego, kto chce uniknąć zniszczeń ścian, podłóg, sufitu czy nawet fundamentów, bo do takich efektów może prowadzić długotrwałe zawilgocenie powierzchni. W jego wyniku pojawiają się groźne dla zdrowia grzyby, które także przyczyniają się do szkód w strukturze budynku. Te i inne rezultaty kontaktu z wodą da się z powodzeniem wyeliminować, zlecając nam osuszanie mieszkania, domu, biura czy piwnicy.

Pojawiamy się błyskawicznie po Twoim telefonie wraz z profesjonalnym sprzętem. Wykonujemy oględziny i dobieramy urządzenia, które w największym stopniu odpowiadają specyfice zastanego problemu. Posługujemy się narzędziami pomiarowymi do oszacowania jego skali, co ułatwia precyzyjne i skuteczne usuwanie nadmiaru wilgoci. Poza profesjonalnym sprzętem dysponujemy także wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą dotyczącą osuszania budynków wszelkiego rodzaju.

Skontaktuj się z nami bez względu na to, gdzie zaległa się wilgoć. Podejmujemy się prac zarówno w małych mieszkaniach i niewielkich biurach, jak i dużych zakładach pracy czy urzędach. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo prowadzonych działań, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie powierzchnie i materiały ucierpią w jak najmniejszym stopniu z powodu zalania. Nasze wsparcie przekłada się zatem na wymierne oszczędności finansowe, ponieważ pozwala na uniknięcie kosztów wynikających z ewentualnych szkód z powodu długotrwale utrzymującej się wilgoci.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Osuszacze Leszno

Oczekiwane efekty świadczonych usług udaje się nam uzyskać za sprawą użycia profesjonalnego sprzętu. Ponieważ niektórzy klienci potrafią posługiwać się nim samodzielnie, do oferty wprowadziliśmy również wynajem osuszaczy. Wysokiej jakości urządzenia o wydajnym i bezawaryjnym działaniu, które są proste w obsłudze, umożliwiają szybkie i efektywne pozbycie się wilgoci z powierzchni, dlatego, jeżeli chcesz mieć do nich dostęp, skontaktuj się z nami.

Wypożyczamy osuszacze na jeden lub kilka dni na atrakcyjnych warunkach finansowych. Jeśli sobie życzysz, doradzimy Ci, które modele najlepiej nadadzą się do określonego przeznaczenia i do Twoich potrzeb, a także pokażemy, jak je obsługiwać. Zapraszamy do współpracy klientów z Leszna i okolic, którzy liczą na korzystny wynajem osuszaczy lub chcą zlecić skuteczne i bezpieczne osuszanie budynków dowolnego rodzaju.

jak działa osuszacz
posadzka - osuszanie

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE – LESZNO

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – LESZNO

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE – LESZNO

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.