Osuszanie budynków i pomieszczeń po zalaniu – Łódź
Wynajem osuszaczy powietrza

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania.
Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Po zalaniu rozliczamy się również bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Zobacz cennik
+48 533 555 883
tsm@suszenie.com
Osuszanie budynków Łódź - wynajem osuszaczy powietrza

Skuteczne osuszanie budynków

Wilgoć zdecydowanie nie jest przyjacielem żadnego budynku.

Nie tylko pozostawia nieestetyczne ślady, ale także powoduje niszczenie budowli, czy tez mieszkania. Pojawia się najczęściej w budynkach starszego typu, tych o złej wentylacji lub niewłaściwie wysuszonych po zalaniu np. z powodu awarii wodno – kanalizacyjnej lub opadów atmosferycznych. Również skutki zalania mogą być odczuwalne przez długi czas i wymagają często gruntownego osuszenia.

Oferujemy skuteczne usługi osuszania w obrębie miasta Łódź i okolic przy użyciu najnowszej generacji urządzeń oraz wynajem osuszaczy. Odpowiednio dla danych pomieszczeń proponujemy konkretny proces osuszania budynków. Zawsze dokonujemy dokładnych oględzin, aby zastosować najskuteczniejsze działania. Należy pamiętać, że w budynkach, które nie zostały poddane osuszeniu może pojawić się grzyb lub pleśń, które są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Powodują wiele chorób, a ich działanie może być odczuwalne przez wiele lat.

Proponujemy osuszanie ścian w mieszkaniach i domach, ale także doprowadzanie do prawidłowego stanu murów stropów, posadzek, parkietów itp. oraz wynajem osuszaczy powietrza. Naszym głównym polem działania jest Łódź, ale chętnie wykonamy profesjonalne osuszanie budynków także poza granicami miasta w obrębie województwa: Łódzkie. Działamy również jako wypożyczalnia osuszaczy oferując wynajem osuszaczy powietrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie budynków Łódź

Osuszacze powietrza Łódź – wynajem, wypożyczalnia

Jako zespół specjalistów jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i dlatego gwarantujemy, że podejmiemy się każdego, najtrudniejszego nawet zlecenia. Wykonując osuszanie budynków po zalaniach w obrębie Łodzi oraz działamy jako wypożyczalnia osuszaczy powietrza, wykorzystujemy do tego celu najnowocześniejsze technologie. Mamy specjalistyczne osuszacze, z których wykorzystaniem pozbywamy się wilgoci metodą adsorpcyjną, kondensacyjną lub ciśnieniową. Posiadamy urządzenia takie jak:

 • Corroventa K3 HP;
 • TROTEC TTK 175, TTK 355, TTK 655, kondensacyjne budowlane: TTK 400, TTK 600, TTK 800;
 • Corroventa A4ES, A4ESX, A2ES;
 • AERIAL ASE 200;
 • TROTEC TTR 250;

Wybór odpowiedniego rozwiązania i proces osuszania jest uzależniony od tego, z jakim problemem spotkamy się na miejscu. Na terenie Łodzi od wielu lat skutecznie usuwamy wilgoć w budynkach nie tylko z murów, ale także ze stropów oraz posadzek. Z naszymi nowoczesnymi osuszaczami zrobimy to szybko, a do tego tanio. Ekspresowa reakcja na zalanie ogranicza do minimum ryzyko niszczenia konstrukcji oraz pojawiania się na niej groźnych dla zdrowia grzybów oraz pleśni.

Zapraszamy do kontaktu już teraz – jesteśmy do Państwa dyspozycji i sprawnie zareagujemy na każde zgłoszenie. Wycena realizacji zlecenia osuszania naszej firmy jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca!

Wypożyczalnia osuszaczy powietrza, wynajem osuszaczy Łódź

Twoja działalność zakłada okazjonalne osuszanie? Zakup profesjonalnego urządzenia wydaje się w takiej sytuacji zbędny. Bardziej opłacalną i komfortową opcją jest wynajem osuszaczy powietrza. Sprzęt mogą wykorzystać także osoby prywatne, które mieszkają na podmokłym terenie lub walczą z problemem zalanych piwnic czy garaży. Podchodzące wody gruntowe i podobne to bardzo częsty powód, dla którego wykonuje się osuszanie. Możesz poprzedzić proces osuszania dokładnymi pomiarami adsorpcyjnymi, aby działać jeszcze skuteczniej. Brak szybkiej reakcji w przypadku gromadzenia się wilgoci w ścianach czy warstwie izolacyjnej w kwestii technologicznej może powodować niszczenie urządzeń (pieców, kotłów) oraz naruszanie struktur budynku. Negatywnie wpływa też na ludzi – gromadząca się woda pozwala na rozwój grzybów i pleśni szkodliwych dla zdrowia.

Do zaawansowanego osuszania budynków polecamy skorzystanie z oferty naszej firmy z Łodzi. Zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy informacji na temat asortymentu, przedstawimy podobne urządzenia i dopasujemy osuszacze powietrza do konkretnych potrzeb.

Wynajem osuszaczy Łódź - osuszanie powietrza w budynku po zalaniach i ze ścian pomieszczeń, usuwanie wilgoci poprzez nagrzewnice
osuszanie budynków Bydgoszcz

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.

Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.

Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.

TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Poznaj technologie osuszania / Zobacz nas w pracy

OSUSZANIE – ŁÓDŹ

 • Oferujemy:
  Pomiary wilgotności, osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ściany z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe, pomiary wilgotności oraz wynajem osuszaczy powietrza, wentylatorów i innych urządzeń na obszarze województwa: Łódzkie.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIU – ŁÓDŹ

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ściany, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE – ŁÓDŹ

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.