Osuszanie budynków – Łódź

Wilgoć zdecydowanie nie jest przyjacielem żadnego budynku.

Nie tylko pozostawia nieestetyczne ślady, ale także powoduje niszczenie budowli. Wilgoć pojawia się najczęściej w budynkach starszego typu, tych o złej wentylacji lub niewłaściwie wysuszonych po zalaniu np. z powodu awarii wodno – kanalizacyjnej lub opadów atmosferycznych. Również skutki zalania mogą być odczuwalne przez długi czas i wymagają często gruntownego osuszenia.

Proponujemy skuteczne osuszanie na terenie Łodzi i okolic przy użyciu najnowszej generacji sprzętu. Odpowiednio dla danych pomieszczeń proponujemy konkretny rodzaj osuszania budynków. Zawsze dokonujemy dokładnych oględzin, aby zastosować najskuteczniejsze działania. Należy pamiętać, że w budynkach, które nie zostały poddane osuszeniu może pojawić się grzyb lub pleśń, które są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Powodują wiele chorób, a ich działanie może być odczuwalne przez wiele lat.

Proponujemy osuszanie ścian zewnętrznych w mieszkaniach i domach, ale także doprowadzanie do prawidłowego stanu murów stropów, posadzek, parkietów itp. Naszym głównym polem działania jest Łódź, ale chętnie wykonamy profesjonalne osuszanie budynków także poza granicami miasta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

osuszanie budynków Łódź - wynajem osuszaczy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny: wydajny, energooszczędny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.