Menu Zamknij

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu Śrem | Wynajem osuszaczy

Profesjonalne osuszanie budynków w Śremie

Jeśli przydarzyła Ci się tak trudna sytuacja, jaką jest zalanie budynku, nie pozostajesz w niej sam. W Śremie i okolicach możesz zwrócić się po pomoc do naszej firmy, która oferuje osuszanie mieszkań i innych nieruchomości. Wiemy, jak się za to zabrać, żeby osiągnąć oczekiwane rezultaty i raz na zawsze pozbyć się zalegającej wilgoci. Działamy skutecznie, profesjonalnie i elastycznie, dlatego jeżeli tylko się z nami skontaktujesz w celu uzyskania wsparcia, na pewno otrzymasz je błyskawicznie. Dotyczy to również wynajmu osuszaczy, bo i taka usługa znajduje się w naszej ofercie. Przekonaj się, że w razie potrzeby zdecydowanie warto z niej skorzystać!

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Wynajem osuszaczy powietrza, wentylatorów, i innych urządzeń do usuwania wilgoci
Osuszacz powietrza Corroventa do usuwania wilgoci z budynku, domu, w pomieszczeniach po zalaniu, ze ścian, osuszania zawilgocenia posadzki, naprawy szkody wodnej

Osuszanie budynków Śrem

Usuwanie skutków zalania pomieszczeń powinno obejmować nie tylko pozbycie się zalegającej wody i sprzątanie, ale również osuszanie ścian i sufitów. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ wilgoć, która przedostała się w strukturę nieruchomości – ściany, podłogi, sufity, a nawet fundamenty – przyczynia się do jej niszczenia. W rezultacie powierzchnie szybko zaczynają gnić, łamią się, wyginają, tracą stabilność i nadają się tylko do wymiany. Aby nie dopuścić do rozwoju takiego scenariusza, jak najszybciej po zalaniu należy wykonać osuszanie mieszkania lub innego budynku. Na pomoc w tym zakresie możesz liczyć w ramach współpracy z naszą firmą.

Usunięcie wilgoci pozwala na niedopuszczenie do szkód w konstrukcji nieruchomości lub ich zminimalizowanie, ale ma pozytywny wpływ także na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniach. Brak zapoceń ogranicza bowiem ryzyko rozwinięcia się chorób układu oddechowego i alergii, które są najczęstszymi dolegliwościami wynikającymi z jej obecności we wnętrzach. Profesjonalne osuszanie budynków oferowane przez naszą firmę gwarantuje usunięcie nadmiernych zawilgoceń szybko i skutecznie.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Osuszacze Śrem

Powierz nam prace i zyskaj pewność, że zostaną wykonane w sposób zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki nim oszczędzisz czas na przywracaniu wnętrz do używalności po zalaniu, a do tego będą zrealizowane precyzyjnie i efektywnie. Dużą w tym zasługę mają specjalistyczne, fachowo wyselekcjonowane osuszacze, również dostępne na wynajem, używane przez nasz zespół. A że tworzą go wyłącznie doświadczeni profesjonaliści z odpowiednimi kwalifikacjami, możemy zapewnić pomoc na najwyższym poziomie nawet po bardzo poważnym zalaniu, gdy trzeba szybko usunąć znaczne ilości wody.

Posiadamy wiedzę na temat urządzeń wykorzystywanych do osuszania budynków i mieszkań. Znamy wszystkie tajniki ich działania i potrafimy je dobierać ściśle pod kątem różnorodnych wymagań, dlatego nasza oferta, którą kierujemy do mieszkańców i przedsiębiorców ze Śremu, obejmuje także wynajem osuszaczy. Udostępniamy wysokojakościowy, specjalistyczny sprzęt do zastosowania we własnym zakresie. Zamiast zlecać nam usługę, możesz zatem zająć się wszystkim pracami samemu. Jeśli sobie życzysz, pokażemy Ci, jak się je obsługuje i podpowiemy, jak wybrać właściwy egzemplarz nadający się do ściśle określonego zastosowania.

Zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia usługi lub uzyskania odpowiedzi na zadane pytania!

jak działa osuszacz
posadzka - osuszanie

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE – ŚREM

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – ŚREM

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE – ŚREM

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.