Menu Zamknij

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu Środa Wielkopolska | Wynajem osuszaczy

Profesjonalne osuszanie budynków w Środzie Wielkopolskiej

Praktyczna pomoc w trudnej sytuacji! Twoje mieszkanie zlokalizowane w Środzie Wielkopolskiej zastało zalane? A może jesteś właścicielem podtopionej hali magazynowej i szukasz właśnie firmy świadczącej usługi profesjonalnego osuszania budynków? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu. Skorzystaj z naszych kompleksowych usług, żeby błyskawicznie rozprawić się ze skutkami zalania i wszechobecną wilgocią. Gwarantujemy fachowe działanie, używamy nowoczesnego sprzętu i proponujemy atrakcyjne ceny.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Wynajem osuszaczy powietrza, wentylatorów, i innych urządzeń do usuwania wilgoci
Osuszacz powietrza Corroventa do usuwania wilgoci z budynku, domu, w pomieszczeniach po zalaniu, ze ścian, osuszania zawilgocenia posadzki, naprawy szkody wodnej

Osuszanie budynków Środa Wielkopolska

Gdy wody powodziowe opadną lub kiedy uporasz się z zalaniem łazienki, nie oznacza to, że problem się rozwiązał. Ciecz nie tylko błyskawicznie trafia bowiem do wszelkich szczelin i szpar, ale także bezpośrednio wsiąka w betonowe struktury ścian i podłóg. Podjęcie błyskawicznych działań jest konieczne, żeby zapobiec negatywnym skutkom wynikającym z utrzymującego się wysokiego poziomu wilgotności fundamentów, ścian nośnych czy innych elementów architektonicznych. Jeżeli więc spotkało Cię to nieszczęście, skontaktuj się z naszą firmą oferującą osuszanie mieszkań w Środzie Wielkopolskiej i okolicznych miejscowościach.

Nasze usługi wyróżniają się nadzwyczajnym profesjonalizmem. Posiadamy najbardziej aktualną wiedzę i wysokie kompetencje, które pozwalają wykonywać niezbędne prace bardzo sprawnie i przede wszystkim efektywnie. Bazujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i stosujemy sprawdzone metody osuszania budynków, dlatego możesz liczyć na błyskawiczne i skuteczne działania niezależnie od przyczyny pojawienia się wilgoci. Na życzenie mierzymy jej wartość, a następnie usuwamy bezpośrednie skutki gwałtownych nawałnic, powodzi, zalań czy awarii wodociągowych.

Jesteśmy specjalistyczną firma, która swoją pozycję zbudowała poprzez wieloletnią i jakościową działalność na terenie Środy Wielkopolskiej nie tylko w zakresie wykonywania prac dla osób indywidualnych. Profesjonalne kadry i niezawodne wyposażenie pozwalają nam służyć pomocą także przedsiębiorstwom i instytucjom, więc nasze doświadczenie w osuszaniu budynków jest naprawdę duże.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Osuszacze Środa Wielkopolska

Oprócz usług usuwania nadmiaru wody z mieszkań i innych nieruchomości proponujemy wynajem osuszaczy. Posiadamy bardzo wiele urządzeń o różnej specyfikacji, które doskonale nadają się do eliminowania wilgoci we wielkopowierzchniowych halach, ale także kompaktowe modele, za pomocą których bezproblemowo przeprowadzisz osuszanie budynku o małym metrażu.

Proponując osuszacze z możliwością wynajmu w Środzie Wielkopolskiej, nie zostawiamy Cię bez pomocy. Wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać liczbę i rodzaj urządzeń na bazie informacji dotyczących specyfiki Twojego problemu, tak aby wypożyczony sprzęt jak najefektywniej uporał się z obecną w danej przestrzeni wilgocią. Zapewniamy, że sprzęt jest w pełni sprawny, nowocześnie wyposażony, wysokojakościowy i niezawodny, więc wszystkie zaplanowane prace przebiegną naprawdę sprawnie. Urządzenia są stosunkowo proste w obsłudze, jednak w razie potrzeby można liczyć na pomoc naszych pracowników, którzy wyjaśnią ich działanie.

Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, czy chodzi o zlecenie osuszenia budynku czy wynajem odpowiednich urządzeń!

jak działa osuszacz
posadzka - osuszanie

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE – ŚRODA WIELKOPOLSKA

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – ŚRODA WIELKOPOLSKA

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE – ŚRODA WIELKOPOLSKA

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.