Osuszanie budynków po zalaniu – Szczecin
Wynajem osuszaczy powietrza

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania.
Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Po zalaniu rozliczamy się również bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Zobacz cennik
+48 533 555 883
tsm@suszenie.com
osuszanie budynków Szczecin - wynajem osuszaczy

Skuteczne osuszanie budynków

Nasza firma, działająca na terenie Szczecina, proponuje skuteczne osuszanie pomieszczeń i budynków. Posiadamy całą gamę profesjonalnego sprzętu, który daje gwarancję przeprowadzenia skutecznych i niezwykle efektywnych prac.

Proponujemy gruntowne osuszanie domów i mieszkań na terenie Szczecina i okolic. Zawsze dokładnie staramy się dostosować rodzaj sprzętu oraz sposób osuszania do danego typu pomieszczenia oraz rodzaju zawilgocenia.

Centrum działań firmy TSM stanowi Szczecin, ale po indywidualnych ustaleniach oferujemy także osuszanie budynków poza granicami miasta.

Osuszanie budynków stosowane jest najczęściej w pomieszczeniach o dużym poziomie zawilgocenia lub po zalaniach. Skuteczne osuszanie wykonane odpowiednio szybko zapobiega niszczeniu budowli oraz powstawaniu pleśni czy zagrzybienia.

Dzięki bogatemu zapleczu sprzętowemu możemy zaproponować naszym klientom m.in. osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, ciśnieniowe, podczerwienią, wentylatorowe. Oferujemy także prace zapewniające utrzymywanie wymaganej wilgoci w rolnictwie oraz pomieszczeniach produkcyjnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osuszania budynków na terenie Szczecina i okolic.

Osuszanie budynków Szczecin

Osuszacze Szczecin – wynajem

Sprzęt, z którego korzystamy do osuszania budynków po zalaniu na terenie Szczecina to najnowocześniejsze na rynku maszyny różnego typu. Możemy bez problemu dobrać ich liczbę do skali zalania w konkretnym przypadku, ale przede wszystkim urządzenia te mają możliwość płynnej regulacji mocy ich działania. Dzięki temu nasze osuszacze sprawnie poradzą sobie z każdą wilgocią, zarówno tą zalegającą w murach, jak i w posadzkach czy stropach. Korzystamy z niego, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz na wynikach analiz, które nasze pracownik wykonuje zawsze przed rozpoczęciem pracy. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszymi usługami oraz do kontaktu. Osuszacze możemy dodatkowo wynająć. Gwarantujemy najlepsze ceny w Szczecinie, dużo przystępniejsze, niż w klasycznych wypożyczalniach takich urządzeń. Maszyny są proste w obsłudze i wyjątkowo wydajne, a dodatkowo przed wynajmem nasz specjalista podpowie, jaka metoda na osuszanie zalanego budynku będzie najskuteczniejsza w konkretnym przypadku.

osuszanie budynków Bydgoszcz

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.

Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.

Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.

TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Poznaj technologie osuszania / Zobacz nas w pracy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH). 
 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.