Osuszanie budynków i pomieszczeń – Toruń | Osuszacze

Wilgoć zdecydowanie nie jest przyjacielem budynków. Zlekceważona może poczynić nieodwracalne szkody, a w konsekwencji źle wpływać na zdrowie lokatorów. Wychodzimy naprzeciw problemowi wilgoci we wszystkich budynkach w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskie i na terenie miasta Bydgoszcz! Oferujemy nowoczesne i niezwykle skuteczne osuszanie pomieszczeń.

Nasza kompleksowa usługa osuszania obejmuje:

 • profesjonalne i szczegółowe oględziny, podczas których wybieramy najbardziej optymalny sposób osuszania pomieszczeń i budynków po zalaniu;
 • efektywne osuszanie sprzętem najnowszej generacji, odpowiednim dla danego przedsięwzięcia.

Osuszanie wykonujemy przede wszystkim w budynkach na terenie Torunia oraz województwa kujawsko-pomorskiego . Lubimy wyzwania – podejmujemy się likwidacji nawet najbardziej uporczywej wilgoci. Z przyjemnością odwiedzimy również Twoje pomieszczenia w Toruniu i zaproponujemy najskuteczniejszy sposób osuszania. Nasze doświadczenie przekładamy na jakość wykonywanych usług, dlatego możesz być pewien, że nawet po największym zalaniu Twoje pomieszczenie wróci do stanu poprzedniego.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Osuszanie budynków Toruń - wynajem osuszaczy powietrza i innych urządzeń jak nagrzewnice budowlane

Osuszacze Toruń

Pojawienie się wilgoci w murach, stropach czy posadzkach zawsze wymaga ekspresowej wręcz reakcji. Naturalne osuszanie w naszych warunkach klimatycznych jest praktycznie niemożliwe, a woda sprzyja rozrostowi grzybów i pleśni, powodując dodatkowo niszczenie różnych elementów konstrukcyjnych budynku. Posiadamy jednak specjalistyczne osuszacze, z których pomocą sprawnie, profesjonalnie i tanio zajmujemy się tym problemem na terenie Torunia. To nowoczesne i wydajne maszyny różnego typu. Dobieramy je odpowiednio do wielkości pomieszczeń oraz do skali samego zalania. Dodatkowo możemy zaproponować również wynajem osuszaczy w konkurencyjnych cenach. Realizując taką usługę na terenie Torunia, zawsze podpowiadamy, jaka metoda osuszania budynków będzie w danym przypadku najskuteczniejsza. Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszymi maszynami i do kontaktu z nami. Dzięki takiej pomocy będą Państwo mogli skutecznie usunąć wilgoć z nawet bardzo zalanego pomieszczenia lub z całego obiektu budowlanego.

OSUSZANIE PO ZALANIU – TORUŃ

 • Oferujemy:
  Pomiary wilgotności, osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz wynajem osuszaczy powietrza.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – TORUŃ

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE – TORUŃ

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt.

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.
Kontakt:
Telefon: 533555883