Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu – Warszawa | Osuszacze

Szczególnie ważne jest skuteczne i kompleksowe osuszanie pomieszczeń i budynków po zalaniu, które stanowi trzon działalności naszej firmy w szerokim wachlarzu usług prezentowanych przez nasze przedsiębiorstwo takich jak pomiary wilgotności, usuwanie wilgoci i wynajem osuszaczy. Gromadząca się w pomieszczeniach wilgoć (na ścianach, czy też na posadce), zaniedbana i nieosuszana, może przyczyniać się do sukcesywnego niszczenia wnętrz przejawiającego się między innymi w pojawianiu się nieestetycznego grzyba oraz pleśni, które dodatkowo są bardzo szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Dlatego też tak istotne okazuje się monitorowanie stanu użytkowanych obiektów, a co za tym idzie – w przypadku gdy zaistnieje problem zawilgocenia – należy skorzystać z pomocy fachowców z zakresu procesu osuszania lokali i domów takich jak reprezentowana przez nas firma TSM w Warszawie, która działa na rynku od lat, wyróżniając się w swej branży przede wszystkim rzetelnością, profesjonalizmem oraz wysokiej klasy sprzętem stosowanym w codziennej pracy, jednocześnie zachowując przystępne ceny.

Osuszamy mieszkania, domy i budynki po zalaniach, awariach wodnych – kanalizacyjnych, przez sąsiadów oraz wskutek opadów deszczy nawalnych. Osuszamy także nowe mieszkania, domy oraz budynki z wilgoci technologicznej, tzw. budowlanej. Oferujemy również wynajem osuszaczy.

TSM to prężnie funkcjonująca firma, koncentrująca się w swej działalności zarówno na terenie miasta Warszawa jak także wychodząca ze swą rozbudowaną ofertą w rejon całego województwa mazowieckiego. Na koncie mamy zakończone powodzeniem rozliczne zlecenia z zakresu likwidacji wilgoci zarówno w nowych budynkach jak i tych mocno zaniedbanych, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie klientów. Kompleksowość i fachowość realizacji naszych usług osuszania obiektów gwarantuje solidnej klasy sprzęt, który dobieramy indywidualnie do każdego podejmowanego zlecenia. Proponujemy odpowiednie urządzenia do różnych rodzajów likwidowanej wilgoci. Każde osuszanie rozpoczynamy od szczegółowych oględzin, szacując skalę prac i dokonując pomiarów tak, aby nasza działalność przyniosła jak najkorzystniejsze skutki. Powierzającym nam obiekt Klientom, dajemy sto procent gwarancji, że wilgoć ze ściany, czy też posadzki zostanie gruntownie i precyzyjnie usunięta. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, a wyzwaniom staramy się skutecznie stawiać czoła. Cechuje nas niezawodność, szybkość realizacji oraz wszechstronność działania.

Poza usługą fachowego osuszania budynków budowlanych na specjalne zlecenia, dla naszych Konsumentów przewidujemy także opcję skorzystania z możliwości wynajmu osuszaczy na własny użytek. Posiadamy solidną aparaturę, która stanowi urządzenia najwyższych standardów, przeznaczone do likwidowania zawilgocenia, ozonowania i zagrzybiania. Gorąco zapraszamy do kontaktu w razie bliższego zainteresowania przedstawianą ofertą. Chętnie doradzimy Państwu optymalne rozwiązania oraz pomożemy dobrać odpowiednią metodę osuszania.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych gdy zakres to wykonywanie izolacji budynku. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Firma TSM działająca na terenie Warszawy to skuteczne i kompleksowe osuszanie budynku i wynajem osuszaczy i innych urządzeń w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osuszaczy pomagających usunąć wilgoć.

Osuszanie budynków Warszawa i wynajem osuszaczy - na zdjęciu osuszacz powietrza Trotec

Osuszacze Warszawa

Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta, świadcząc swoje usługi i pomoc w osuszaniu na terenie całej Warszawy. Po zgłoszeniu problemu nasz pracownik przyjedzie na miejsce i oceni skalę zalania i przewidywany czas zastosowania osuszaczy i nagrzewnic zupełnie bezpłatne, zawsze bez zobowiązań. Na podstawie tych analiz dobierzemy odpowiednią metodę osuszania oraz oczywiście najwydajniejsze osuszacze. To właśnie dzięki temu osuszanie mieszkań i nawet bardzo dużych budynków budowlanych jest w naszym wykonaniu tak skuteczne.

Ponieważ dysponujemy wieloma nowoczesnymi osuszaczami, możemy je idealnie dobrać do konkretnego przypadku. Są to urządzenia o dużej wydajności z możliwością płynnej regulacji ich mocy. Mieszkania i budynki budowlane po zalaniu muszą być poddane procesowi osuszania w możliwie najkrótszym czasie. Z tego powodu gwarantujemy szybką reakcję i ekspresowy dojazd na miejsce w obrębie Warszawy. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Indywidualnie podchodzimy do realizacji usług i dlatego każdy z Państwa na pewno będzie w pełni zadowolony z efektów wykonanej pracy.

Warszawa – wynajem osuszaczy powietrza

OSUSZANIE – WARSZAWA

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian budynku z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności na terenie Warszawy.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – WARSZAWA

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODA WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni – prace przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych i innych materiałów za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE – WARSZAWA

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny: wydajny, energooszczędny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.
Osuszacze Warszawa - wynajem urządzeń i nagrzewnic przeznaczonych do procesu osuszania budynków, domów i wnętrza pomieszczenia oraz usuwania wilgoci