Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu – Warszawa | Wynajem osuszaczy powietrza

Znalazłeś lepszą ofertę ? Dostosujemy się do niej lub zaproponujemy lepszą.   I  Sprawdź nas !

Szczególnie ważne jest skuteczne i kompleksowe osuszanie pomieszczeń i budynków po zalaniu, które stanowi trzon działalności naszej firmy. Zakres usług prezentowanych przez nasze przedsiębiorstwo to pomiary wilgotności, osuszanie budynków, usuwanie wilgoci i wynajem osuszaczy powietrza. Gromadząca się w pomieszczeniach wilgoć (na ścianach, czy też na posadce), zaniedbana i nieosuszana, może przyczyniać się do sukcesywnego niszczenia wnętrz przejawiającego się między innymi w pojawianiu się nieestetycznego grzyba oraz pleśni, w miejscu osadzenia wody, które dodatkowo są bardzo szkodliwe dla ludzkiego organizmu oraz niszczenia materiałów kosntrukcyjnych. Dlatego też tak istotne okazuje się monitorowanie stanu użytkowanych obiektów, a co za tym idzie – w przypadku gdy zaistnieje problem zawilgocenia – należy skorzystać z pomocy fachowców z zakresu procesu osuszania lokali i domów takich jak reprezentowana przez nas firma TSM w Warszawie, która działa na rynku od lat, wyróżniając się w swej branży przede wszystkim rzetelnością, profesjonalizmem oraz wysokiej klasy sprzętem stosowanym w codziennej pracy, jednocześnie zachowując przystępne ceny.

Osuszamy mieszkania, domy i budynki po zalaniach, awariach wodnych – kanalizacyjnych, przez sąsiadów oraz wskutek opadów deszczy nawalnych. Osuszamy także nowe mieszkania, domy oraz budynki z wilgoci technologicznej, tzw. budowlanej. Jako wypożyczalnia oferujemy również wynajem osuszaczy.

TSM to prężnie funkcjonująca firma, koncentrująca się w swej działalności zarówno na terenie Warszawy jak także wychodząca ze swą rozbudowaną ofertą w rejon całego województwa mazowieckiego. Na koncie mamy zakończone powodzeniem rozliczne kompleksowe zlecenia – osuszanie budynków po zalaniach oraz usuwanie wilgoci zarówno w nowych budynkach jak i tych mocno zaniedbanych, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie klientów. Kompleksowość i fachowość realizacji naszych usług osuszania obiektów gwarantuje solidnej klasy sprzęt, który dobieramy indywidualnie do każdego podejmowanego zlecenia. Proponujemy odpowiednie urządzenia do różnych rodzajów likwidowanej wilgoci. Każde osuszanie rozpoczynamy od szczegółowych oględzin, szacując skalę prac i dokonując pomiarów tak, aby nasza działalność przyniosła jak najkorzystniejsze skutki. Powierzającym nam obiekt Klientom, dajemy sto procent gwarancji, że wilgoć ze ściany, czy też posadzki zostanie gruntownie i precyzyjnie usunięta. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, a wyzwaniom staramy się skutecznie stawiać czoła. Cechuje nas niezawodność, szybkość realizacji oraz wszechstronność działania.

Poza usługą fachowego osuszania budynków budowlanych na specjalne zlecenia, dla naszych Konsumentów przewidujemy także opcję skorzystania z możliwości wynajmu osuszaczy na własny użytek. Posiadamy solidną aparaturę, która stanowi urządzenia najwyższych standardów, przeznaczone do likwidowania zawilgocenia, ozonowania i zagrzybiania. Gorąco zapraszamy do kontaktu w razie bliższego zainteresowania przedstawianą ofertą. Chętnie doradzimy Państwu optymalne rozwiązania oraz pomożemy dobrać odpowiednią metodę osuszania.

Zajmujemy się lokalizacją miejsc wycieku z instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i innych ciśnieniowych.

Nie specjalizujemy się natomiast w osuszaniu ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic.

Firma TSM działająca na terenie Warszawy to skuteczne i kompleksowe osuszanie budynku i wynajem osuszaczy i innych urządzeń w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osuszaczy pomagających usunąć wilgoć.

Zobacz cennik

Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Osuszacze Warszawa – wynajem osuszaczy

Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta, świadcząc swoje usługi i pomoc w osuszaniu budynków na terenie całej Warszawy. Po zgłoszeniu problemu nasz pracownik przyjedzie na miejsce i oceni skalę zalania i przewidywany czas zastosowania osuszaczy i nagrzewnic zupełnie bezpłatne, zawsze bez zobowiązań. Na podstawie tych analiz dobierzemy odpowiednią metodę osuszania oraz oczywiście najwydajniejsze osuszacze powietrza z wilgoci. To właśnie dzięki temu osuszanie pomieszczeń, mieszkań i nawet bardzo dużych budynków budowlanych jest w naszym wykonaniu tak skuteczne.

Ponieważ dysponujemy wieloma nowoczesnymi osuszaczami, możemy je idealnie dobrać do konkretnego przypadku. Są to urządzenia o dużej wydajności z możliwością płynnej regulacji ich mocy. Mieszkania i budynki budowlane po zalaniu muszą być poddane procesowi osuszania powietrza z wilgoci w możliwie najkrótszym czasie. Z tego powodu gwarantujemy szybką reakcję i ekspresowy dojazd na miejsce w obrębie Warszawy. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Indywidualnie podchodzimy do realizacji usług i dlatego każdy z Państwa na pewno będzie w pełni zadowolony z efektów wykonanej pracy.

Wynajem osuszaczy budynków - osuszanie budynków, usuwanie wilgoci w Warszawie

Wypożyczalnia osuszaczy Warszawa – wynajem osuszaczy powietrza

By zapobiec powstawaniu szkód budowlanych

Woda, oddziałując na ściany, przyczynia się do powstawania wielu niekorzystnych zmian w ich strukturze. Wysoka wilgotność we wnętrzach, która utrzymuje się przez dłuższy czas, sprzyja namnażaniu się grzybów i pleśni. Nie tylko szpecą one pomieszczenia domu czy firmy, ale też przyczyniają się do pogorszenia jakości życia oraz pracy i negatywnie wpływają na powietrze.

W celu zapewniania sobie, swoim bliskim i pracownikom przebywania w odpowiednich warunkach, trzeba działać możliwie jak najszybciej. Do zastosowania są osuszacze i nagrzewnice (w razie potrzeby). Niekoniecznie musisz kupować nowy sprzęt na czas przeprowadzenia całego procesu. Często najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem okazuje się jego wynajem, np. w Warszawie. Nasza firma uczestniczyła w osuszaniu rozmaitych obiektów. Każdy budynek poddajemy dokładnej inspekcji poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii, w tym nagrzewnic i podczerwieni. Osuszacze, którymi dysponujemy, w krótkim czasie usuną zacieki na ścianach i oczyszczą inne elementy budowlane. Obiekt zostaje oddany w odmienionym stanie.

OSUSZANIE – WARSZAWA

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian budynku z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności na terenie Warszawy.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – WARSZAWA

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODA WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni – prace przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych i innych materiałów za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE – WARSZAWA

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny: wydajny, energooszczędny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.
Osuszacze Warszawa - wynajem urządzeń i nagrzewnic przeznaczonych do procesu osuszania budynków, domów i wnętrza pomieszczenia oraz usuwania wilgoci