Jeżeli poszukujesz w na terenie Warszawy profesjonalnych osuszaczy powietrza, zapoznaj się z ofertą ich wypożyczenia. Wynajem tego rodzaju sprzętu jest często najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na podjęcie szybkich działań przy pomocy zaawansowanych urządzeń bez konieczności ich zakupu. W naszym salonie czasowo zaopatrzysz się w interesujące Cię modele, wybierając je z szerokiej bazy oraz mogąc liczyć przy tym na profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny. W ten sposób oszczędzasz pieniądze – wynajem jest bowiem znacznie tańszy niż kupno nowych urządzeń na własność. Znika też problem przechowywania, bo po zakończeniu prac po prostu je oddajesz.

Wynajem osuszaczy Warszawa

Warto sięgnąć po osuszacz w sytuacji, gdy zmagasz się z nadmiernie wysokim poziomem wilgotności powietrza w danych wnętrzach. Zlekceważenie tego problemu może prowadzić do wystąpienia wielu komplikacji zarówno zdrowotnych, jak i stricte technicznych czy budowlanych. W Warszawie znajduje się wiele wypożyczalni, jednak jeśli pragniesz mieć pewność, że wybierasz najlepszy na rynku sprzęt, zdecyduj się na wynajem osuszaczy właśnie w ramach współpracy z naszą firmą. Dysponujemy wieloma urządzeniami, co ułatwia selekcję modeli właściwych do wymogów czy specyfiki wnętrz. Posiadamy ich odpowiednie zasoby, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej rozbudowane zamówienia, w tym budowlane.

Osuszacze powietrza dostępne w naszym salonie w Warszawie prezentują najwyższą jakość i wykorzystują najnowsze technologie, które przesądzają o ich satysfakcjonującej wydajności. O ich niezawodności decydują też regularnie wykonywane przeglądy i serwisy. Dostępne modele oferują dobre parametry pracy, przydatne funkcje i wysoką wydajność. Zostały stworzone do efektywnego działania, a ponadto są bardzo łatwe w obsłudze i funkcjonalne, więc z ich bezpiecznym użytkowaniem poradzi sobie każdy.

Osuszacze pomieszczeń dostępne na wynajem w naszej placówce w Warszawie gwarantują, że skutecznie uporasz się z problemem, jakim jest nadmiar wilgoci w powietrzu oraz bez większych kłopotów pozbędziesz się grzybów i pleśni, które mogłyby zagrażać zdrowiu mieszkańców. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów, wybierając rozwiązania idealnie dobrane do Twojego domu, mieszkania lub lokalu użytkowego. Zadbaj o jakość powietrza oraz samopoczucie osób przebywających we wnętrzach, redukując negatywne skutki nadmiernej wilgoci.

Osuszacze powietrza – wynajem w Warszawie

Możliwość skorzystania z usług wypożyczalni specjalistycznego sprzętu wiąże się z szeregiem zalet. Zdajemy sobie sprawę, że większość naszych klientów potrzebuje osuszaczy powietrza wyłącznie w sytuacji, kiedy doszło do zalania w przypadku awarii lub powodzi. Najczęściej wynajem urządzenia dostępnego w asortymencie sklepu jest jednym z pierwszych kroków przed przystąpieniem do remontu lub prób przywrócenia w domu albo mieszkaniu warunków, w których można bezpiecznie mieszkać. Każda z tych sytuacji to jednorazowe przypadki, kiedy zakup przyrządów na własność jest zbędny i nieuzasadniony.

Dlatego wybór naszego fachowego wsparcia jest doskonałym rozwiązaniem – wypożyczone urządzenie możesz po prostu oddać po skończonej pracy. Pomożemy Ci dobrać najlepsze osuszacze pomieszczeń, których wynajem pozwoli błyskawicznie zredukować poziom wilgoci oraz skutecznie zadbać o to, by wnętrze nadawało się do zamieszkania. Szeroki wybór sprzętów, które oferujemy, gwarantuje, że znajdziesz zarówno maszyny do niewielkich mieszkań, jak i do lokali o dużej powierzchni. Urządzenia z dużymi zbiornikami sprawdzą się doskonale w pralniach lub suszarniach, które sporadycznie mogą wymagać zredukowania stężenia wody w powietrzu.

Nasze usługi są elastyczne, więc jesteśmy pewni, że będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby, nawet jeśli są one niestandardowe. Jeżeli liczy się dla Ciebie profesjonalizm, doświadczenie i zależy Ci na użyciu wydajnych, niezawodnych i różnorodnych urządzeń do osuszania powietrza, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, która jest atrakcyjna również pod względem finansowym. Gwarantujemy, że szybko uporasz się z wysokim poziomem wilgotności powietrza, a praca z naszym sprzętem stanie się dla Ciebie źródłem satysfakcji i przyniesie oczekiwane rezultaty. Dobierz model dla siebie i zdecyduje się na wypożyczenie!

Cennik osuszaczy

  1. Osuszacze kondensacyjne
  2. Osuszacze adsorpcyjne
  3. Wentylatory i turbowentylatory

Najszybszy powrót poszkodowanych do swoich nieruchomości oraz najniższe koszty dla ubezpieczyciela (płatnika) z uwagi na najkrótsze czasy osuszania i najniższy rachunek za energię. Usługa wykonywana na najwyższej jakości szwedzkim sprzęcie – profesjonalnym, wydajnym, cichym, energooszczędnym.

Dostępne w naszej wypożyczalni osuszacze pomieszczeń to idealne rozwiązanie, które pomoże Ci zredukować wilgoć w domu, mieszkaniu oraz innych wnętrzach, które z różnych powodów mogą być narażone na przesiąkanie wody do ścian lub zalanie. Niezależnie od tego, czy zła jakość powietrza wynika z jednorazowego wypadku, czy też wielu lat zaniedbań budynku, sprzęt, który oferujemy na wynajem, sprawdzi się doskonale. Już dziś zadbaj o ściany i podłogi w lokalu. Zagwarantuj osobom przebywającym w środku zdrowe powietrze, wolne od grzybów i pleśni.

Wybierz sprawdzone rozwiązania, których jakość i skuteczność została już wielokrotnie przetestowana. Dzięki profesjonalnym sprzętom wypożyczanym w przystępnych cenach bez trudu zadbasz o czystość pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu osuszaczy.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne
osuszacze kondensacyjne: Ceny od 19 do 79 zł za dobę

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 40 m3 kubatury osuszanej, do 30 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,3-0,4 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 70 m3 kubatury osuszanej, do 50 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,4-0,6 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 115 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 170 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,6-0,9 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 220 m3 kubatury osuszanej, do 120 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,4 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 300 m3 kubatury osuszanej, do 150 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,8 kw/h

Uwaga! Największy mobilny (przenoszony ręcznie) osuszacz dostępny na rynku.

osuszacz kondensacyjny

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne
osuszacze adsorpcyjne: Ceny od 29 do 79 zł za dobę

Wielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności:
2000 m2 do 4300 m3 do 450 l wody na dobę.

Zdjęcie poglądowe osuszacza Cena i dostępność
osuszacz ustalane indywidualnie

Wielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności:
5000 m2 do 10000 m3 do 875 l wody na dobę.

Zdjęcie poglądowe osuszacza Cena i dostępność
osuszacz ustalane indywidualnie

Nagrzewnice elektryczne i olejowe oraz odkurzacze wodne.

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 140 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,6 kW/h

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 210 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,7 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 220 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,3 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 300 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,85 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 350 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 500 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne
wentylatory 
i turbowentylatory: Ceny od 15 do 25 zł za dobę

Wentylatory o wydajności do 5700 m3/h, konsumpcja energii: do 0,12 kW/h.

wentylator

Wentylatory wielokanałowe o wydajności do 1500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,25 KW/h.

wentylator

Turbowentylatory strumieniowe o wydajności do 1200 m3/h, konsumpcja energii: do 0,2 KW/h.

turbowentylator

Turbowentylatory strumieniowe o wydajności do 2300 m3/h, konsumpcja energii: do 0,8 KW/h.

turbowentylator

Turbowentylatory strumieniowe o wydajności do 4500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,45 KW/h.

turbowentylator

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

O czym warto jeszcze wiedzieć?

Stosujemy całą rodzinę wysokowydajnych wielozadaniowych osuszaczy łączących cechy osuszaczy kondensacyjnych z adsorpcyjnymi (strumieniowe osuszanie nawet 2 pomieszczeń lub 2 stref zabudowanych jednocześnie).

osuszacze

Sprężarki bocznokanałowe oraz urządzenia do osuszania warstwy izolacji podposadzkowych typu kombi:

osuszacze

Separatory wody

separatory wody

Stosowane przez firmę TSM urządzenia mogą pracować w systemie automatycznym tj. nie ma konieczność opróżniania wody, ani nadzoru nad nimi. Posiadamy również systemy zdalnego/automatycznego sterowania urządzeń.

Przykładowe zdjęcia z naszych magazynów z osuszaczami