Menu Zamknij

Osuszacze Warszawa ‒ wynajem osuszaczy powietrza

Zanim wypożyczysz, zapoznaj się z poniższymi informacjami

Wynajmujemy zestawy urządzeń do konkretnych zadań. W skład zestawu wchodzą 2-3 urządzenia, wynajęte na minimum 8 dób (pierwsza doba pracy urządzeń to wypracowanie mikroklimatu wewnątrz osuszanej kubatury pomieszczeń dla skutecznego rozpoczęcia procesu osuszania). Pojedyncze urządzenia służą do suszenia/podsuszania małych pomieszczeń.

WAŻNE

Przed wynajęciem urządzeń należy upewnić się, czy wewnątrz osuszanego lokalu/obiektu jest zapewniona stała temperatura na poziomie minimum 12-14 st. C.
Jeśli temperatura nie jest odpowiednia, należy zapewnić ogrzewanie nagrzewnicami elektrycznymi (konieczne 3-9 kW energii) lub spalinowymi (konieczność dolewania oleju napędowego raz dziennie w pierwszych 2-3 dobach osuszania zimnego obiektu). W przypadku większych obiektów indywidualnie.

Transport urządzeń osuszających odbywa się zawsze i bezwzględnie w pozycji stojącej. Aby bezpiecznie przewieźć nasze urządzenia osuszające, zazwyczaj konieczne jest małe auto dostawcze. ZA WSZELKIE USZKODZENIA SPRZĘTU W TRANSPORCIE ODPOWIADA WYNAJMUJĄCY.

ZAPOTRZEBOWANIE (PRZYŁĄCZE) ELEKTRYCZNE

Przyłącze elektryczne, które jest niezbędne do podjęcia skutecznych działań osuszających to minimum:

 2-3 kW dla lokali 30-50 m2

3-4 kW dla lokali 50-80 m2

4-6 kW dla obiektów 80-100 m2

6-8 kW dla obiektów 100-150 m2

8-11 kW dla obiektów 150-250 m2

ODPŁYW WODY (KONDENSATU)

Urządzenia zbierają wodę do integralnych zbiorników lub jeśli możliwości techniczne na to pozwalają, istnieje możliwość podłączenia do odpływu kanalizacyjnego.

Jeśli są Państwo przekonani, że spełnione są wymienione warunki, jesteście gotowi do próby samodzielnego osuszania. W przeciwnym razie sugerujemy skorzystanie z naszych usług.

Koszt obsługi wynajmu urządzeń do osuszania waha się zazwyczaj w granicach 300 - 800 zł - transport, wniesienie, instalacja i podłączenie, instruktaż, utrzymanie urządzeń na wypadek awarii, demontaż.

Jeżeli poszukujesz w na terenie Warszawy profesjonalnych osuszaczy powietrza, zapoznaj się z ofertą ich wypożyczenia. Wynajem tego rodzaju sprzętu jest często najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na podjęcie szybkich działań przy pomocy zaawansowanych urządzeń bez konieczności ich zakupu. W naszym salonie czasowo zaopatrzysz się w interesujące Cię modele, wybierając je z szerokiej bazy oraz mogąc liczyć przy tym na profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny. W ten sposób oszczędzasz pieniądze – wynajem jest bowiem znacznie tańszy niż kupno nowych urządzeń na własność. Znika też problem przechowywania, bo po zakończeniu prac po prostu je oddajesz.

Wynajem osuszaczy Warszawa

Warto sięgnąć po osuszacz w sytuacji, gdy zmagasz się z nadmiernie wysokim poziomem wilgotności powietrza w danych wnętrzach. Zlekceważenie tego problemu może prowadzić do wystąpienia wielu komplikacji zarówno zdrowotnych, jak i stricte technicznych czy budowlanych. W Warszawie znajduje się wiele wypożyczalni, jednak jeśli pragniesz mieć pewność, że wybierasz najlepszy na rynku sprzęt, zdecyduj się na wynajem osuszaczy właśnie w ramach współpracy z naszą firmą. Dysponujemy wieloma urządzeniami, co ułatwia selekcję modeli właściwych do wymogów czy specyfiki wnętrz. Posiadamy ich odpowiednie zasoby, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej rozbudowane zamówienia, w tym budowlane.

Osuszacze powietrza dostępne w naszym salonie w Warszawie prezentują najwyższą jakość i wykorzystują najnowsze technologie, które przesądzają o ich satysfakcjonującej wydajności. O ich niezawodności decydują też regularnie wykonywane przeglądy i serwisy. Dostępne modele oferują dobre parametry pracy, przydatne funkcje i wysoką wydajność. Zostały stworzone do efektywnego działania, a ponadto są bardzo łatwe w obsłudze i funkcjonalne, więc z ich bezpiecznym użytkowaniem poradzi sobie każdy.

Osuszacze pomieszczeń dostępne na wynajem w naszej placówce w Warszawie gwarantują, że skutecznie uporasz się z problemem, jakim jest nadmiar wilgoci w powietrzu oraz bez większych kłopotów pozbędziesz się grzybów i pleśni, które mogłyby zagrażać zdrowiu mieszkańców. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów, wybierając rozwiązania idealnie dobrane do Twojego domu, mieszkania lub lokalu użytkowego. Zadbaj o jakość powietrza oraz samopoczucie osób przebywających we wnętrzach, redukując negatywne skutki nadmiernej wilgoci.

wynajem osuszaczy Warszawa
Osuszacze powietrza – wynajem w Warszawie

Osuszacze powietrza – wynajem w Warszawie

Możliwość skorzystania z usług wypożyczalni specjalistycznego sprzętu wiąże się z szeregiem zalet. Zdajemy sobie sprawę, że większość naszych klientów potrzebuje osuszaczy powietrza wyłącznie w sytuacji, kiedy doszło do zalania w przypadku awarii lub powodzi. Najczęściej wynajem urządzenia dostępnego w asortymencie sklepu jest jednym z pierwszych kroków przed przystąpieniem do remontu lub prób przywrócenia w domu albo mieszkaniu warunków, w których można bezpiecznie mieszkać. Każda z tych sytuacji to jednorazowe przypadki, kiedy zakup przyrządów na własność jest zbędny i nieuzasadniony.

Dlatego wybór naszego fachowego wsparcia jest doskonałym rozwiązaniem – wypożyczone urządzenie możesz po prostu oddać po skończonej pracy. Pomożemy Ci dobrać najlepsze osuszacze pomieszczeń, których wynajem pozwoli błyskawicznie zredukować poziom wilgoci oraz skutecznie zadbać o to, by wnętrze nadawało się do zamieszkania. Szeroki wybór sprzętów, które oferujemy, gwarantuje, że znajdziesz zarówno maszyny do niewielkich mieszkań, jak i do lokali o dużej powierzchni. Urządzenia z dużymi zbiornikami sprawdzą się doskonale w pralniach lub suszarniach, które sporadycznie mogą wymagać zredukowania stężenia wody w powietrzu.

Nasze usługi są elastyczne, więc jesteśmy pewni, że będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby, nawet jeśli są one niestandardowe. Jeżeli liczy się dla Ciebie profesjonalizm, doświadczenie i zależy Ci na użyciu wydajnych, niezawodnych i różnorodnych urządzeń do osuszania powietrza, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, która jest atrakcyjna również pod względem finansowym. Gwarantujemy, że szybko uporasz się z wysokim poziomem wilgotności powietrza, a praca z naszym sprzętem stanie się dla Ciebie źródłem satysfakcji i przyniesie oczekiwane rezultaty. Dobierz model dla siebie i zdecyduje się na wypożyczenie!

Cennik osuszaczy

  1. Osuszacze kondensacyjne
  2. Osuszacze adsorpcyjne
  3. Wentylatory i turbowentylatory

Najszybszy powrót poszkodowanych do swoich nieruchomości oraz najniższe koszty dla ubezpieczyciela (płatnika) z uwagi na najkrótsze czasy osuszania i najniższy rachunek za energię. Usługa wykonywana na najwyższej jakości szwedzkim sprzęcie – profesjonalnym, wydajnym, cichym, energooszczędnym.

Dostępne w naszej wypożyczalni osuszacze pomieszczeń to idealne rozwiązanie, które pomoże Ci zredukować wilgoć w domu, mieszkaniu oraz innych wnętrzach, które z różnych powodów mogą być narażone na przesiąkanie wody do ścian lub zalanie. Niezależnie od tego, czy zła jakość powietrza wynika z jednorazowego wypadku, czy też wielu lat zaniedbań budynku, sprzęt, który oferujemy na wynajem, sprawdzi się doskonale. Już dziś zadbaj o ściany i podłogi w lokalu. Zagwarantuj osobom przebywającym w środku zdrowe powietrze, wolne od grzybów i pleśni.

Wybierz sprawdzone rozwiązania, których jakość i skuteczność została już wielokrotnie przetestowana. Dzięki profesjonalnym sprzętom wypożyczanym w przystępnych cenach bez trudu zadbasz o czystość pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu osuszaczy.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne osuszacze kondensacyjne: Ceny od 19 do 79 zł za dobę

osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 40 m3 kubatury osuszanej, do 30 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,3-0,4 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 70 m3 kubatury osuszanej, do 50 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,4-0,6 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 115 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 170 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,6-0,9 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 220 m3 kubatury osuszanej, do 120 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,4 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 300 m3 kubatury osuszanej, do 150 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,8 kw/hUwaga! Największy mobilny (przenoszony ręcznie) osuszacz dostępny na rynku.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne osuszacze adsorpcyjne: Ceny od 29 do 79 zł za dobę

osuszaczWielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności:
2000 m2 do 4300 m3 do 450 l wody na dobę.Cena i dostępność: ustalane indywidualnie
osuszaczWielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności: 5000 m2 do 10000 m3 do 875 l wody na dobę.

Cena i dostępność: ustalane indywidualnie

Nagrzewnice elektryczne i olejowe oraz odkurzacze wodne.

 
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności: do 140 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,6 kW/h
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności: do 210 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,7 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 220 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,3 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 300 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,85 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 350 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 500 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne wentylatory 
i turbowentylatory: Ceny od 15 do 25 zł za dobę

wentylatorWentylatory o wydajności do 5700 m3/h, konsumpcja energii: do 0,12 kW/h.
wentylatorWentylatory wielokanałowe o wydajności do 1500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,25 KW/h.
turbowentylatorTurbowentylatory strumieniowe o wydajności do 1200 m3/h, konsumpcja energii: do 0,2 KW/h.
turbowentylatorTurbowentylatory strumieniowe o wydajności do 2300 m3/h, konsumpcja energii: do 0,8 KW/h.
turbowentylatorTurbowentylatory strumieniowe o wydajności do 4500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,45 KW/h.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

O czym warto jeszcze wiedzieć?

Stosujemy całą rodzinę wysokowydajnych wielozadaniowych osuszaczy łączących cechy osuszaczy kondensacyjnych z adsorpcyjnymi (strumieniowe osuszanie nawet 2 pomieszczeń lub 2 stref zabudowanych jednocześnie).

osuszacze

Sprężarki bocznokanałowe oraz urządzenia do osuszania warstwy izolacji podposadzkowych typu kombi:

osuszacze

Separatory wody

separatory wody

Stosowane przez firmę TSM urządzenia mogą pracować w systemie automatycznym tj. nie ma konieczność opróżniania wody, ani nadzoru nad nimi. Posiadamy również systemy zdalnego/automatycznego sterowania urządzeń.

Przykładowe zdjęcia z naszych magazynów z osuszaczami