Menu Zamknij

Osuszacze Wrocław ‒ wynajem osuszaczy powietrza

Zanim wypożyczysz, zapoznaj się z poniższymi informacjami

Wynajmujemy zestawy urządzeń do konkretnych zadań. W skład zestawu wchodzą 2-3 urządzenia, wynajęte na minimum 8 dób (pierwsza doba pracy urządzeń to wypracowanie mikroklimatu wewnątrz osuszanej kubatury pomieszczeń dla skutecznego rozpoczęcia procesu osuszania). Pojedyncze urządzenia służą do suszenia/podsuszania małych pomieszczeń.

WAŻNE

Przed wynajęciem urządzeń należy upewnić się, czy wewnątrz osuszanego lokalu/obiektu jest zapewniona stała temperatura na poziomie minimum 12-14 st. C.
Jeśli temperatura nie jest odpowiednia, należy zapewnić ogrzewanie nagrzewnicami elektrycznymi (konieczne 3-9 kW energii) lub spalinowymi (konieczność dolewania oleju napędowego raz dziennie w pierwszych 2-3 dobach osuszania zimnego obiektu). W przypadku większych obiektów indywidualnie.

Transport urządzeń osuszających odbywa się zawsze i bezwzględnie w pozycji stojącej. Aby bezpiecznie przewieźć nasze urządzenia osuszające, zazwyczaj konieczne jest małe auto dostawcze. ZA WSZELKIE USZKODZENIA SPRZĘTU W TRANSPORCIE ODPOWIADA WYNAJMUJĄCY.

ZAPOTRZEBOWANIE (PRZYŁĄCZE) ELEKTRYCZNE

Przyłącze elektryczne, które jest niezbędne do podjęcia skutecznych działań osuszających to minimum:

 2-3 kW dla lokali 30-50 m2

3-4 kW dla lokali 50-80 m2

4-6 kW dla obiektów 80-100 m2

6-8 kW dla obiektów 100-150 m2

8-11 kW dla obiektów 150-250 m2

ODPŁYW WODY (KONDENSATU)

Urządzenia zbierają wodę do integralnych zbiorników lub jeśli możliwości techniczne na to pozwalają, istnieje możliwość podłączenia do odpływu kanalizacyjnego.

Jeśli są Państwo przekonani, że spełnione są wymienione warunki, jesteście gotowi do próby samodzielnego osuszania. W przeciwnym razie sugerujemy skorzystanie z naszych usług.

Koszt obsługi wynajmu urządzeń do osuszania waha się zazwyczaj w granicach 300 - 800 zł - transport, wniesienie, instalacja i podłączenie, instruktaż, utrzymanie urządzeń na wypadek awarii, demontaż.

Pragniesz zadbać o lepszą jakość życia w starych budynkach? Chcesz zagospodarować domową piwnicę bez martwienia się o to, czy remont przebiegnie pomyślnie? A może zależy Ci na tym, by jak najszybciej pozbyć się skutków zalania w wyniku awarii lub powodzi? Nasza wypożyczalnia osuszaczy we Wrocławiu proponuje ich wynajem w korzystnej cenie. Mamy w ofercie maszyny, które rozwiążą niejeden problem. Zadbaj o skuteczne i sprawne usunięcie wilgoci z powietrza, wybierając jeden z nowoczesnych sprzętów dostępnych na wynajem. Niezawodne działanie i zadowalające rezultaty są gwarantowane dzięki sprawdzonym i zaufanym markom produktów prezentowanych w przygotowanym asortymencie.

Dysponujemy profesjonalnym i wydajnym sprzętem przeznaczonym do usuwania wilgoci z dowolnych powierzchni bez względu na ich materiał wykonania i wielkość. Wypożyczamy wyposażenie wyłącznie zaufanych i cieszących się dobrymi opiniami marek, które dostarczają produkty wysokiej jakości. Po każdorazowym wynajmie osuszacza powietrza dokładnie go sprawdzamy pod kątem sprawności działania, tak aby klient miał pewność, że deklarowane parametry sprzętu odpowiadają rzeczywistości. Oferujemy również osuszanie budynków we Wrocławiu przez naszych specjalistów.

Osuszacze powietrza Wrocław

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego osuszacza powietrza na terenie Wrocławia, polecamy jego wynajem w naszej firmie. Dzięki niemu pozbędziesz się niepożądanej wilgoci, której długotrwała obecność w pomieszczeniach może mieć wysoce negatywny wpływ zarówno na ich konstrukcję budowlaną, jak i zdrowie oraz samopoczucie przebywających wewnątrz osób. Osłabienie ścian i sufitów, niszczenie tynków i elementów drewnianych, a do tego nieprzyjemny zapach i problemy z układem oddechowym – to główne skutki wilgoci w budynku. Dlatego tak ważne jest szybkie i efektywne pozbycie się jej, a właśnie na to pozwalają osuszacze powietrza, których wynajem oferuje nasza firma.

Korzystając z usług profesjonalnej wypożyczalni urządzeń do usuwania wilgoci, możesz z łatwością pozbyć się jej nadmiaru, który w innych warunkach wymagałby długotrwałego wietrzenia pomieszczeń – co zresztą nie gwarantuje zadowalającego efektu. Dzięki szybkiemu i wydajnemu sprzętowi na wynajem zyskujesz pewność, że już niedługo będziesz mógł bez przeszkód przystąpić do remontu zalanego pomieszczenia.

Osuszacze powietrza to również doskonałe rozwiązanie do starych domów i kamienic, które zostały zbudowane zgodnie ze starymi standardami, przez co mogą generować problemy z wilgocią w pomieszczeniach. Nowoczesna technologia dostępna w naszej wypożyczalni jest niezawodnym wsparciem w tym przypadku. Łatwe i szybkie pozbycie się nadmiaru wody z mieszkań oraz klatek schodowych skutecznie poprawi komfort życia mieszkańców, a także korzystnie wpłynie na ich samopoczucie.

wynajem osuszaczy Wrocław
Osuszacze powietrza – wynajem we Wrocławiu

Osuszacze Wrocław

Jako doświadczona wypożyczalnia osuszaczy powietrza zdajemy sobie sprawę, że klienci oczekują uniwersalnych rozwiązań, które poradzą sobie z każdym wnętrzem i wieloma sytuacjami. Przyczyny pojawienia się wilgoci w pomieszczeniach mogą być bardzo różne – bywa, że ich źródło znajduje się wewnątrz, jak i poza budynkiem. Wśród aspektów wpływających na jej obecność można wymienić m.in.:

  • niesprawną wentylację,
  • częste suszenie prania poprzez wywieszanie go w pokojach,
  • nieszczelna konstrukcja budynku, np. dach, przez który do środka przedostaje się woda,
  • zalanie, np. z powodu awarii instalacji wodnej.

Efektem utrzymującej się w pomieszczeniach wilgoci są m.in. grzyby pleśniowe wyrastające na ścianach czy suficie, które szkodzą konstrukcji budynku i zdrowiu osób w nim przebywających. Wynajem osuszaczy powietrza proponowany we Wrocławiu przez naszą firmę pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu we wnętrzach niezależnie od jego specyfiki.

Wypożyczalnia specjalistycznych urządzeń do usuwania wilgoci pomaga w dobraniu najlepszych produktów do konkretnych zastosowań. Dzięki temu nawet bez większej wiedzy na temat działania oferowanych maszyn znajdziesz takie, które staną na wysokości postawionego przed nimi zadania. Skorzystaj z wiedzy doświadczonego zespołu doradców.

Wypożyczalnia osuszaczy Wrocław

W zależności od modelu można je stosować w sposób ciągły lub przez wiele godzin codziennie, a także jednorazowo, np. w celu usunięcia wilgoci po zalaniu. Jednak bez względu na wybrane urządzenie dajemy gwarancję jego wysokiej jakości, skuteczności i prostoty obsługi. Nie wiesz, jaki osuszacz powietrza będzie potrzebny w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami i opisz swój problem, a postaramy się zasugerować odpowiednie rozwiązania. Zapewniamy wsparcie także w ramach szkolenia w posługiwaniu się sprzętem, którego wynajem oferujemy we Wrocławiu.

Wynajem osuszaczy powietrza Wrocław

Wypożyczenie ma liczne zalety i w wielu przypadkach jest korzystniejsze niż kupno osuszacza powietrza na własność. Czasowy dostęp do wybranego modelu to lepsze rozwiązanie przede wszystkim z finansowego punktu widzenia – za usługę zapłacisz znacznie mniej, niż nabywając urządzenie na własność. Ważne są też kwestie infrastrukturalne, ponieważ wypożyczony sprzęt oddajesz od razu, gdy kończysz pracę, podczas gdy własne wyposażenie trzeba gdzieś przechowywać, zajmując w ten sposób miejsce. Ponadto wynajem osuszaczy powietrza pozwala na skorzystanie z wielu modeli, kupno wymaga zaś zdecydowania się wyłącznie na jeden z nich.

osuszacze Wrocław

Cennik osuszaczy

  1. Osuszacze kondensacyjne
  2. Osuszacze adsorpcyjne
  3. Wentylatory i turbowentylatory

Najszybszy powrót poszkodowanych do swoich nieruchomości oraz najniższe koszty dla ubezpieczyciela (płatnika) z uwagi na najkrótsze czasy osuszania i najniższy rachunek za energię. Usługa wykonywana na najwyższej jakości szwedzkim sprzęcie – profesjonalnym, wydajnym, cichym, energooszczędnym.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu osuszaczy.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne osuszacze kondensacyjne: Ceny od 19 do 79 zł za dobę

osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 40 m3 kubatury osuszanej, do 30 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,3-0,4 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 70 m3 kubatury osuszanej, do 50 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,4-0,6 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 115 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 170 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,6-0,9 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 220 m3 kubatury osuszanej, do 120 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,4 kw/h
osuszacz kondensacyjnyOsuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 300 m3 kubatury osuszanej, do 150 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,8 kw/hUwaga! Największy mobilny (przenoszony ręcznie) osuszacz dostępny na rynku.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne osuszacze adsorpcyjne: Ceny od 29 do 79 zł za dobę

osuszaczWielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności:
2000 m2 do 4300 m3 do 450 l wody na dobę.Cena i dostępność: ustalane indywidualnie
osuszaczWielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności: 5000 m2 do 10000 m3 do 875 l wody na dobę.

Cena i dostępność: ustalane indywidualnie

Nagrzewnice elektryczne i olejowe oraz odkurzacze wodne.

 
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności: do 140 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,6 kW/h
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności: do 210 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,7 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 220 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,3 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 300 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,85 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 350 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.
osuszacz adsorpcyjnyOsuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 500 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne wentylatory 
i turbowentylatory: Ceny od 15 do 25 zł za dobę

wentylatorWentylatory o wydajności do 5700 m3/h, konsumpcja energii: do 0,12 kW/h.
wentylatorWentylatory wielokanałowe o wydajności do 1500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,25 KW/h.
turbowentylatorTurbowentylatory strumieniowe o wydajności do 1200 m3/h, konsumpcja energii: do 0,2 KW/h.
turbowentylatorTurbowentylatory strumieniowe o wydajności do 2300 m3/h, konsumpcja energii: do 0,8 KW/h.
turbowentylatorTurbowentylatory strumieniowe o wydajności do 4500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,45 KW/h.

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

O czym warto jeszcze wiedzieć?

Stosujemy całą rodzinę wysokowydajnych wielozadaniowych osuszaczy łączących cechy osuszaczy kondensacyjnych z adsorpcyjnymi (strumieniowe osuszanie nawet 2 pomieszczeń lub 2 stref zabudowanych jednocześnie).

osuszacze

Sprężarki bocznokanałowe oraz urządzenia do osuszania warstwy izolacji podposadzkowych typu kombi:

osuszacze

Separatory wody

separatory wody

Stosowane przez firmę TSM urządzenia mogą pracować w systemie automatycznym tj. nie ma konieczność opróżniania wody, ani nadzoru nad nimi. Posiadamy również systemy zdalnego/automatycznego sterowania urządzeń.

Przykładowe zdjęcia z naszych magazynów z osuszaczami