Pragniesz zadbać o lepszą jakość życia w starych budynkach? Chcesz zagospodarować domową piwnicę bez martwienia się o to, czy remont przebiegnie pomyślnie? A może zależy Ci na tym, by jak najszybciej pozbyć się skutków zalania w wyniku awarii lub powodzi? Nasza wypożyczalnia osuszaczy we Wrocławiu proponuje ich wynajem w korzystnej cenie. Mamy w ofercie maszyny, które rozwiążą niejeden problem. Zadbaj o skuteczne i sprawne usunięcie wilgoci z powietrza, wybierając jeden z nowoczesnych sprzętów dostępnych na wynajem. Niezawodne działanie i zadowalające rezultaty są gwarantowane dzięki sprawdzonym i zaufanym markom produktów prezentowanych w przygotowanym asortymencie.

Osuszacze powietrza Wrocław

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego osuszacza powietrza na terenie Wrocławia, polecamy jego wynajem w naszej firmie. Dzięki niemu pozbędziesz się niepożądanej wilgoci, której długotrwała obecność w pomieszczeniach może mieć wysoce negatywny wpływ zarówno na ich konstrukcję budowlaną, jak i zdrowie oraz samopoczucie przebywających wewnątrz osób. Osłabienie ścian i sufitów, niszczenie tynków i elementów drewnianych, a do tego nieprzyjemny zapach i problemy z układem oddechowym – to główne skutki wilgoci w budynku. Dlatego tak ważne jest szybkie i efektywne pozbycie się jej, a właśnie na to pozwalają osuszacze powietrza, których wynajem oferuje nasza firma.

Korzystając z usług profesjonalnej wypożyczalni urządzeń do usuwania wilgoci, możesz z łatwością pozbyć się jej nadmiaru, który w innych warunkach wymagałby długotrwałego wietrzenia pomieszczeń – co zresztą nie gwarantuje zadowalającego efektu. Dzięki szybkiemu i wydajnemu sprzętowi na wynajem zyskujesz pewność, że już niedługo będziesz mógł bez przeszkód przystąpić do remontu zalanego pomieszczenia.

Osuszacze powietrza to również doskonałe rozwiązanie do starych domów i kamienic, które zostały zbudowane zgodnie ze starymi standardami, przez co mogą generować problemy z wilgocią w pomieszczeniach. Nowoczesna technologia dostępna w naszej wypożyczalni jest niezawodnym wsparciem w tym przypadku. Łatwe i szybkie pozbycie się nadmiaru wody z mieszkań oraz klatek schodowych skutecznie poprawi komfort życia mieszkańców, a także korzystnie wpłynie na ich samopoczucie.

Osuszacze Wrocław

Jako doświadczona wypożyczalnia osuszaczy powietrza zdajemy sobie sprawę, że klienci oczekują uniwersalnych rozwiązań, które poradzą sobie z każdym wnętrzem i wieloma sytuacjami. Przyczyny pojawienia się wilgoci w pomieszczeniach mogą być bardzo różne – bywa, że ich źródło znajduje się wewnątrz, jak i poza budynkiem. Wśród aspektów wpływających na jej obecność można wymienić m.in.:

  • niesprawną wentylację,
  • częste suszenie prania poprzez wywieszanie go w pokojach,
  • nieszczelna konstrukcja budynku, np. dach, przez który do środka przedostaje się woda,
  • zalanie, np. z powodu awarii instalacji wodnej.

Efektem utrzymującej się w pomieszczeniach wilgoci są m.in. grzyby pleśniowe wyrastające na ścianach czy suficie, które szkodzą konstrukcji budynku i zdrowiu osób w nim przebywających. Wynajem osuszaczy powietrza proponowany we Wrocławiu przez naszą firmę pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu we wnętrzach niezależnie od jego specyfiki.

Wypożyczalnia specjalistycznych urządzeń do usuwania wilgoci pomaga w dobraniu najlepszych produktów do konkretnych zastosowań. Dzięki temu nawet bez większej wiedzy na temat działania oferowanych maszyn znajdziesz takie, które staną na wysokości postawionego przed nimi zadania. Skorzystaj z wiedzy doświadczonego zespołu doradców.

Dysponujemy profesjonalnym i wydajnym sprzętem przeznaczonym do usuwania wilgoci z dowolnych powierzchni bez względu na ich materiał wykonania i wielkość. Wypożyczamy wyposażenie wyłącznie zaufanych i cieszących się dobrymi opiniami marek, które dostarczają produkty wysokiej jakości. Po każdorazowym wynajmie osuszacza powietrza dokładnie go sprawdzamy pod kątem sprawności działania, tak aby klient miał pewność, że deklarowane parametry sprzętu odpowiadają rzeczywistości. Oferujemy również osuszanie budynków we Wrocławiu przez naszych specjalistów.

Wypożyczalnia osuszaczy Wrocław

W zależności od modelu można je stosować w sposób ciągły lub przez wiele godzin codziennie, a także jednorazowo, np. w celu usunięcia wilgoci po zalaniu. Jednak bez względu na wybrane urządzenie dajemy gwarancję jego wysokiej jakości, skuteczności i prostoty obsługi. Nie wiesz, jaki osuszacz powietrza będzie potrzebny w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami i opisz swój problem, a postaramy się zasugerować odpowiednie rozwiązania. Zapewniamy wsparcie także w ramach szkolenia w posługiwaniu się sprzętem, którego wynajem oferujemy we Wrocławiu.

Wynajem osuszaczy powietrza Wrocław

Wypożyczenie ma liczne zalety i w wielu przypadkach jest korzystniejsze niż kupno osuszacza powietrza na własność. Czasowy dostęp do wybranego modelu to lepsze rozwiązanie przede wszystkim z finansowego punktu widzenia – za usługę zapłacisz znacznie mniej, niż nabywając urządzenie na własność. Ważne są też kwestie infrastrukturalne, ponieważ wypożyczony sprzęt oddajesz od razu, gdy kończysz pracę, podczas gdy własne wyposażenie trzeba gdzieś przechowywać, zajmując w ten sposób miejsce. Ponadto wynajem osuszaczy powietrza pozwala na skorzystanie z wielu modeli, kupno wymaga zaś zdecydowania się wyłącznie na jeden z nich.

Cennik osuszaczy

  1. Osuszacze kondensacyjne
  2. Osuszacze adsorpcyjne
  3. Wentylatory i turbowentylatory

Najszybszy powrót poszkodowanych do swoich nieruchomości oraz najniższe koszty dla ubezpieczyciela (płatnika) z uwagi na najkrótsze czasy osuszania i najniższy rachunek za energię. Usługa wykonywana na najwyższej jakości szwedzkim sprzęcie – profesjonalnym, wydajnym, cichym, energooszczędnym.

Poznaj ofertę naszej wypożyczalni stworzoną z myślą o szybkiej i wydajnej pomocy w usuwaniu wilgoci. Zwalczaj skutki zalania, powodzi lub nieskutecznej izolacji budynku z użyciem specjalistycznego wyposażenia. Zaufaj najnowszej technologii.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu osuszaczy.

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne
osuszacze kondensacyjne: Ceny od 19 do 79 zł za dobę

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 40 m3 kubatury osuszanej, do 30 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,3-0,4 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 70 m3 kubatury osuszanej, do 50 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,4-0,6 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 115 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne dla pomieszczeń:
do ok. 170 m3 kubatury osuszanej, do 70 l wody na dobę, konsumpcja energii: 0,6-0,9 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 220 m3 kubatury osuszanej, do 120 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,4 kw/h

osuszacz kondensacyjny

Osuszacze kondensacyjne o wydajności:
do ok. 300 m3 kubatury osuszanej, do 150 l wody na dobę, konsumpcja energii: 1,8 kw/h

Uwaga! Największy mobilny (przenoszony ręcznie) osuszacz dostępny na rynku.

osuszacz kondensacyjny

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne
osuszacze adsorpcyjne: Ceny od 39 do 79 zł za dobę

Wielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności:
2000 m2 do 4300 m3 do 450 l wody na dobę.

Zdjęcie poglądowe osuszacza Cena i dostępność
osuszacz ustalane indywidualnie

Wielkopowierzchniowy/kubaturowy osuszacz o wydajności:
5000 m2 do 10000 m3 do 875 l wody na dobę.

Zdjęcie poglądowe osuszacza Cena i dostępność
osuszacz ustalane indywidualnie

Nagrzewnice elektryczne i olejowe oraz odkurzacze wodne.

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 140 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,6 kW/h

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 210 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,7 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 220 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,3 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 300 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 0,85 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 350 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne o wydajności:
do 500 m3 / godzina. Konsumpcja energii: do 1,5 KW/h.

osuszacz adsorpcyjny

Profesjonalne, bezpieczne, energooszczędne
wentylatory 
i turbowentylatory: Ceny od 15 do 25 zł za dobę

Wentylatory o wydajności do 5700 m3/h, konsumpcja energii: do 0,12 kW/h.

wentylator

Wentylatory wielokanałowe o wydajności do 1500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,25 KW/h.

wentylator

Turbowentylatory strumieniowe o wydajności do 1200 m3/h, konsumpcja energii: do 0,2 KW/h.

turbowentylator

Turbowentylatory strumieniowe o wydajności do 2300 m3/h, konsumpcja energii: do 0,8 KW/h.

turbowentylator

Turbowentylatory strumieniowe o wydajności do 4500 m3/h, konsumpcja energii: do 0,45 KW/h.

turbowentylator

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

O czym warto jeszcze wiedzieć?

Stosujemy całą rodzinę wysokowydajnych wielozadaniowych osuszaczy łączących cechy osuszaczy kondensacyjnych z adsorpcyjnymi (strumieniowe osuszanie nawet 2 pomieszczeń lub 2 stref zabudowanych jednocześnie).

osuszacze

Sprężarki bocznokanałowe oraz urządzenia do osuszania warstwy izolacji podposadzkowych typu kombi:

osuszacze

Separatory wody

separatory wody

Stosowane przez firmę TSM urządzenia mogą pracować w systemie automatycznym tj. nie ma konieczność opróżniania wody, ani nadzoru nad nimi. Posiadamy również systemy zdalnego/automatycznego sterowania urządzeń.

Przykładowe zdjęcia z naszych magazynów z osuszaczami