Menu Zamknij

Osuszacze kondensacyjne Corroventa K3 HP

Osuszacze kondensacyjne Corroventa K3 HP, gwarantują najwyższą wydajność, a co za tym idzie najszybsze czasy osuszania przy jednoczesnym zachowaniu ultracichej pracy oraz najwyższego stosunku energooszczędności do wydajności. Są to urządzenia, które doceniają wszyscy nasi Klienci szczególnie w domach i mieszkaniach o niedużej kubaturze. Tego typu sprzętem dysponują nieliczne, tylko najlepsze firmy osuszające mogące zaproponować swoim Klientom jakość i komfort najwyższej klasy przy czym nasza firma zachowuje przy tym rozsądek cenowy.

Skuteczne osuszanie pomieszczeń po zalaniu wymaga zdecydowanych i profesjonalnych rozwiązań. Urządzenia Corroventa K3 HP to osuszacze kondensacyjne, które dzięki wentylatorowi dużej mocy i wytrzymałej konstrukcji, idealnie pasują do tej kategorii.

Osuszacz Corroventa K3 HP – wysoka wydajność, niewielkie wymiary

Sprzęt marki Corroventa wyposażony jest w osobną pompę i dysze suchego powietrza. Stosunkowo niewielka waga (21,5 kg) w połączeniu z dużą mocą (550 W) i wydajnością osuszania budynków rzędu 24 l/dobę to duże atuty, gdy musimy wypożyczyć urządzenie do usunięcia wilgoci z wielu małych pomieszczeń.

Wynajem osuszaczy Corroventa – oszczędność czasu i pieniędzy

Tani wynajem cichych osuszaczy sprawia, że nie musisz przeznaczać znacznych środków finansowych na zakup maszyny. Możesz ją wypożyczyć właśnie wtedy, gdy musisz przeprowadzić osuszanie. Znajdziesz u nas szeroką gamę urządzeń o różnych parametrach, które sprostają każdemu zadaniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!