Osuszanie budynków w Poznaniu

TSM zajmuje się profesjonalnym osuszaniem budynków na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego. Stosujemy wszystkie bezpieczne technologie osuszania budynków w zależności od zapotrzebowania, aby szybko i skutecznie osuszać budynki. Osuszanie ciśnieniowe służy do osuszania izolacji posadzek (tzw. osuszanie podposadzkowe), osuszanie kondensacyjne do osuszania kubaturowego pomieszczeń, które wspomaga się osuszaniem wentylatorowym.

Osuszanie adsorpcyjne stosujemy do osuszania zamkniętych stref izolacji, natomiast technologię podczerwieni do osuszania ścian z silikatów oraz miejsc trudno oddających wilgoć. Jeśli mają Państwo problem z wilgocią i zagrzybieniem jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osuszymy tynki, ściany, mury, stropy i posadzki oraz mienie. Odgrzybiamy budynki w Poznaniu i okolicach. Zajmujemy się wynajmem osuszaczy powietrza oraz ozonowaniem w Poznaniu i okolicach.

osuszanie budynków Poznań - wynajem osuszaczy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Na oględziny przyjedzie do Państwa ekspert ubezpieczeniowy z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.