Menu Zamknij

Osuszanie budynków, mieszkań i pomieszczeń po zalaniach oraz z wilgoci budowlanej. Osuszacze powietrza – wynajem – Poznań

Skuteczne osuszanie budynków Poznań

TSM zajmuje się profesjonalnym osuszaniem pomieszczeń i budynków po zalaniu usytuowanych zarówno na terenie miasta Poznań, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, jak także ogólnie na obszarze całego województwa wielkopolskiego. W swojej codziennej pracy stosujemy wszystkie bezpieczne technologie osuszania obiektów, biorąc pod uwagę indywidualne zlecenia, jakich się podejmujemy, a ściślej – dostosowując metodę działania konkretnie do zapotrzebowania danego budynku oraz jego aktualnego stanu. Naszym głównym celem jest szybkie i efektywne uzyskanie zadowalających rezultatów.

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt, dzięki czemu osuszanie ścian jest skuteczne. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

Osuszacz powietrza Corroventa do usuwania wilgoci z budynku, domu, w pomieszczeniach po zalaniu, ze ścian, osuszania zawilgocenia posadzki, naprawy szkody wodnej
Osuszanie budynków Poznań

Osuszanie budynków w Poznaniu

W naszym szerokim wachlarzu usług z zakresu osuszania budynków znajduje się między innymi osuszanie ciśnieniowe, które zalecane jest do zastosowania przy osuszaniu izolacji posadzek. Mowa wówczas o tak zwanym osuszaniu podposadzkowym. Dodatkowo proponujemy także profesjonalne usługi z zakresu osuszania kondensacyjnego przeznaczonego do osuszania kubaturowego pomieszczeń, które wspomaga się osuszaniem wentylatorowym. Na rozległą gamę rzetelnych usług naszej firmy składa się także osuszanie adsorpcyjne, z którego warto skorzystać do kompleksowego osuszania zamkniętych stref izolacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających, zapewniamy również nowoczesną technologię podczerwieni idealnie sprawdzającą się do gruntownego osuszania ścian z silikatów oraz miejsc trudno oddających wilgoć.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Co mówią o nas klienci?

Nasze osuszacze działają na kilka sposobów, dlatego pozwalają usunąć wilgoć na etapie budowania, jak i eksploatowania nieruchomości oraz poprawić w nich stan powietrza. Zastosowanie nowych technologii sprawia, że możesz zatrudnić nas do prac związanych z wodą gromadzącą się w warstwie izolacyjnej posadzek, i przestrzeni pod nimi. Osuszacze oddziałują też na inne elementy budowlane, są wykorzystywane do działań kondensacyjnych, kubaturowych, wentylatorowych oraz absorpcyjnych. Działamy skutecznie i szybko, a czas w tym przypadku jest bardzo ważny. Dlatego należy skontaktować się z nami, gdy tylko zobaczysz, że potrzebujesz profesjonalnych osuszaczy. Wynajem sprzętu nie obciąży zbytnio Twojego budżetu, a będzie znacznie tańszy niż zakup nowego czy późniejszy generalny remont całego obiektu. Zadzwoń, by uzyskać szczegółowe informacje.

Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

Wypożyczalnia osuszaczy Poznań

Przeprowadzone w pomieszczeniu pomiary wilgotności wskazują na to, że masz problem z gromadzącą się wodą? Czasem widać (i czuć) to nawet bez udziału specjalistycznych urządzeń. Wysokie temperatury powietrza powodują eskalację nieładnego zapachu, mogą nawet powodować zniszczenia ścian, mebli i kłopoty ze zdrowiem. Wynajem osuszaczy pozwala rozwiązać sprawę skuteczniej niż wietrzenie czy inne metody.

Pierwszym sygnałem ostrzegawczym jest para wodna, która skrapla się, gdy są zamknięte okna. Trudno nie zauważyć strużek wody spływających po szybach. Gdy zdarza się to często, warto skorzystać z osuszaczy. Poprawiają one jakość powietrza, aby wilgotność nie przekraczała 60%. Zbyt duża powoduje problemy z oddychaniem i obniża możliwości fizyczne człowieka.

Wynajem osuszaczy powietrza, wentylatorów, i innych urządzeń do usuwania wilgoci
Wynajem osuszaczy Poznań

ZALANIE? ZGŁOŚ PROBLEM SPECJALISTOM!

  Bezgotówkowe rozliczenie

  Oferujemy możliwość
  bezgotówkowego rozliczenia
  z ubezpieczycielem.

  Profesjonalny sprzęt

  Wynajmujemy urządzenia,
  na których pracujemy.
  Najwyższa jakość urządzeń.

  jak działa firma TSM?

  Jak to działa?

  Poznaj techniki osuszania

  WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  osuszanie

  OSUSZANIE – Poznań

  • Oferujemy:
   Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
  • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
   procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
  • Osuszacze powietrza
   Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
  odgrzybianie po zalaniach

  ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH – Poznań

  • Odgrzybianie mechaniczne
   Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
  • Odgrzybienie chemiczne
   Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

  FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

  ozonowanie

  OZONOWANIE – Poznań

  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.