Osuszanie budynków, mieszkań i pomieszczeń po zalaniu Wrocław

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania.
Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Po zalaniu rozliczamy się również bezgotówkowo bezpośrednio z ubezpieczycielem.

Zobacz cennik
+48 533 555 883
tsm@suszenie.com
Osuszanie budynków Wrocław - wynajem osuszaczy powietrza

Osuszanie Wrocław

Sąsiad znów nie zakręcił kranu i doszło do zalania mieszkania? Twoja pralka odmówiła posłuszeństwa i woda zalała mieszkanie lub dom? Oferujemy nasze usługi osuszania budynków i pomieszczeń we Wrocławiu! Osuszymy z wilgoci po zalaniu każde mieszkanie i dom – niezależnie od skali problemu. Nastąpiła awaria instalacji wodnej i zalało pomieszczenia na najwyższym poziomie lub cały budynek? Zajmujemy się zarówno osuszaniem mieszkań jak i osuszaniem budynków. Jeśli instalacja C.O. zalała piwnice, również je osuszymy. Osuszamy też ściany i piwnice.  A może, preferujesz starsze Wrocławskie budownictwo w najbardziej klimatycznych zakątkach stolicy województwa dolnośląskiego, gdzie główną bolączką okazała się wilgoć nie do przezwyciężenia? Mamy na to sposób! Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę obejmującą profesjonalne, kompleksowe, skuteczne i efektywne osuszanie budynków i pomieszczeń we Wrocławiu lub okolicach!

Osuszanie pomieszczeń Wrocław

Oferujemy skuteczne osuszanie pomieszczeń oraz osuszanie budynków we Wrocławiu, a także na terenie województwa dolnośląskiego. Nasze osuszacze powietrza to najwyższej klasy sprzęt, który niejednokrotnie rozwiązał już problem wilgoci w zalanych pomieszczeniach, zalanych budynkach i zalanych mieszkaniach. Specjalizujemy się w osuszaniu budynków po zalaniach z wilgoci pochodzącej z różnych źródeł, m.in. powstałej wskutek zalania, powodzi, akcji gaśniczej, czy będącej wynikiem prac budowlanych, czyli tak zwanej wilgoci technologicznej (budowlanej). Nie czekaj, aż wilgoć poczyni nieodwracalne szkody. Skuteczne i zastosowane w odpowiednim czasie osuszanie budynku we Wrocławiu pozwoli zachować właściwą kondycję nawet ekstremalnie zalanych pomieszczeń. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej się znajdujesz, ale jesteśmy też świadomi, że istnieje z niej wyjście w ramach współpracy z naszą firmą. Warunkiem jest szybka reakcja i błyskawiczne zgłoszenie problemu, dlatego jeśli pojawia się taka konieczność, już teraz skontaktuj się z nami i uzyskaj oczekiwane, profesjonalne wsparcie!

Osuszanie budynków Wrocław

Osuszanie budynków Wrocław

Wybierając niezawodne wsparcie profesjonalistów, zyskujesz pewność, że wszystkie budynki odzyskają swoją dawną świetność i staną się komfortowym oraz bezpiecznym miejscem do mieszkania lub pracy. Pomieszczenia po zalaniu wymagają zarówno szybkiej, jak i skutecznej reakcji, dlatego odwlekanie działań może mieć katastrofalne skutki. Skontaktuj się z nami, aby błyskawicznie przystąpić do wykonania zadania i usunąć nadmiar wilgoci z wnętrza domu, mieszkania czy lokalu. Zadbamy o to, aby wszystkie czynności zostały wykonane w należyty sposób. Wykorzystywane urządzenia doskonale radzą sobie nawet z trudnymi zadaniami, jakie mogą napotkać np. w starych kamienicach we Wrocławiu.

Warto pamiętać, że precyzyjne i skuteczne osuszanie pomieszczeń to niezbędny element prac remontowych w budynkach, które uległy zalaniu lub przez wiele lat były zaniedbywane. Nadmiar wody w powietrzu, ale też w ścianach i podłogach, to często efekt niewłaściwej wentylacji wnętrz, słabej izolacji lub niedostatecznego ogrzewania. Niejednokrotnie skutkuje to pojawieniem się niebezpiecznych grzybów i pleśni. Ich rozwój stwarza zarówno zagrożenie dla zdrowia osób przebywających w środku, jak i prowadzi do uszkodzeń ścian i podłóg. Przed przystąpieniem do remontów czy renowacji należy się ich pozbyć, a jednym z podstawowych kroków jest redukcja wilgoci w powietrzu.

Osuszanie pomieszczeń

Zadbaj o komfort i dobre samopoczucie osób mieszkających w lokalu, który masz pod swoją opieką. Mieszkańcy większego budynku, domownicy, czy też klienci lub pracownicy firmy – wszyscy zasługują na bezpieczne środowisko do życia i pracy w odpowiednim, zdrowym pomieszczeniu. Postaw na doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się osuszaniem pomieszczeń po zalaniu i pozbądź się nadmiaru wody z wnętrza. Wybierz profesjonalną usługę osuszania budynków we Wrocławiu, która pozwoli zadbać o dobrą jakość powietrza oraz pomoże skutecznie pozbyć się grzybów i pleśni, a także przygotować nieruchomość do remontu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wiele możesz zyskać! Poza osuszaniem pomieszczeń, działamy także jako wypożyczalnia – oferujemy wynajem wysokojakościowego, starannie wyselekcjonowanego sprzętu do osuszania.

Osuszanie po zalaniu Wrocław

Profesjonalne osuszanie budynków we Wrocławiu wykonywane przez naszą firmę to niezwykle przydatna usługa dostępna w korzystnej cenie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, pomagamy wybrać właściwy sprzęt oraz wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w identyfikacji źródeł pojawiania się wilgoci. Działania naszego zespołu zostały już wielokrotnie docenione przez dziesiątki zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają ze sprzętu, jaki mamy w asortymencie.

Warto postawić na kompleksowe osuszanie pomieszczeń zarówno po zalaniu, jak i prewencyjnie, w przypadku wnętrz o słabej wentylacji, wystawionych na częste działanie wilgoci. Należą do nich między innymi suszarnie czy pralnie w kamienicach lub akademikach, które z racji wykorzystania przez wiele osób, są idealnym środowiskiem do rozwoju grzybów i pleśni na ścianach. Zarządzając budynkiem z tego rodzaju pomieszczeniami, warto rozważyć skorzystanie z oferowanych przez nas usług.

Jako wypożyczalnia prowadzimy również wynajem najnowszej generacji osuszaczy, które szybko doprowadzą Twój budynek po zalaniu do pożądanego stanu. Skorzystaj z oferty naszej firmy i szybko pożegnaj się z wilgocią. Zdecyduj się na usługi naszej firmy i oszczędź pieniądze, które byłyby konieczne do opłacenie specjalistów wykonujących osuszanie budynków we Wrocławiu i Legnicy. Przy użyciu oferowanych na wynajem osuszaczy powietrza możesz samodzielnie z powodzeniem pozbyć się nawet dużych ilości wilgoci, np. po zalaniu pomieszczenia przez sąsiadów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług osuszania budynków po zalaniu oraz wynajmu osuszaczy w ramach oferty wypożyczalni oraz zachęcamy do kontaktu. Osuszymy nawet najbardziej uporczywą wilgoć w budynkach na terenie Wrocławia i okolic. Stoimy na straży osuszania Wrocławia. Osuszamy po zalaniach, świadcząc niemalże natychmiastową pomoc. Z nami masz pewność, że proces osuszania budynku lub mieszkania przebiegnie sprawnie i skutecznie, bo dla nas klient jest najważniejszy!

osuszanie budynków Bydgoszcz

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.

Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.

Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.

TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.

Osuszacze Wrocław – wynajem, wypożyczalnia

Oprócz osuszania budynków, działamy we Wrocławiu również jako wypożyczalnia osuszaczy, oferując wynajem osuszaczy powietrza dobranych do potrzeb klienta. Mogą skorzystać państwo również z naszej pomocy. W przypadku zalanych budynków lub pomieszczeń reakcja powinna być natychmiastowa i na to zawsze mogą Państwo u nas liczyć. Ponieważ jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem profesjonalistów, który jako wypożyczalnia do tego dysponuje nowoczesnym zapleczem osuszaczy na wynajem, nie boimy się żadnych wyzwań.

Zajmujemy się błyskawicznie zleceniem obejmującym osuszanie budynków i pomieszczeń po zalaniu we Wrocławiu – zabieramy się do pracy od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w sytuacji zagrożenia wilgocią liczy się każda minuta, a im dłuższe oczekiwanie, tym większe ryzyko trwałych zniszczeń. Dlatego zjawiamy się na miejscu i dokładnie oceniamy stan zawilgocenia w całym obiekcie. Dobieramy metodę osuszania oraz ilość i wydajność osuszaczy do skali problemu, w tym także do wielkości pomieszczenia. Jesteśmy wyjątkowo skuteczni w swoim działaniu, dzięki czemu cieszymy się dzisiaj ogromnym zaufaniem na terenie Wrocławia. Indywidualnie wyceniamy osuszanie i wynajem osuszaczy powietrza, ale zawsze gwarantujemy atrakcyjne ceny, a do tego przede wszystkim pełną satysfakcję z efektów naszej pracy.

Zapraszamy już teraz do kontaktu i do skorzystania z naszych usług osuszania budynków i pomieszczeń. Również jako wypożyczalnia działamy na terenie całego Wrocławia i w okolicach, m.in. w Legnicy, i zupełnie za darmo przyjeżdżamy na miejsce, dokonując oceny skali problemu. Osuszamy budynki i pomieszczenia po zalaniu szybko, skutecznie i bezpiecznie. Dlatego zachęcamy do współpracy każdego, kto jest zainteresowany tego typu usługami na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się lokalizacją miejsc wycieku z instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i innych ciśnieniowych. Nie specjalizujemy się natomiast w osuszaniu ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic.

Poznaj technologie osuszania / Zobacz nas w pracy

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe. Świadczymy kompleksowe usługi po szkodach wodnych jakie możemy zaoferować przy osuszaniu budynków i mieszkań we Wrocławiu i Legnicy.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.