Osuszanie budynków i pomieszczeń – Wrocław | Wynajem osuszaczy powietrza

Sąsiad znów nie zakręcił kranu i doszło do zalania mieszkania? Twoja pralka odmówiła posłuszeństwa i woda zalała mieszkanie lub dom? Osuszymy po zalaniu każde mieszkanie i dom. Nastąpiła awaria instalacji wodnej i zalało pomieszczenia lub cały budynek? Zajmujemy się zarówno osuszaniem mieszkań jak i osuszaniem budynków. Jeśli instalacja C.O. zalała piwnice również je osuszymy. Osuszamy też ściany i piwnice.  A może preferujesz starsze budownictwo w najbardziej klimatycznych zakątkach Wrocławia, w którym główną bolączką okazała się wilgoć nie do przezwyciężenia? Mamy na to sposób!

Oferujemy skuteczne osuszanie pomieszczeń oraz osuszanie budynków we Wrocławiu, a także na terenie województwa dolnośląskiego. Nasze osuszacze powietrza to najwyższej klasy sprzęt, który niejednokrotnie rozwiązał już problem wilgoci w zalanych pomieszczeniach, zalanych budynkach i zalanych mieszkaniach. Specjalizujemy się w osuszaniu budynków po zalaniach z wilgoci pochodzącej z różnych źródeł, m.in. powstałej wskutek zalania, powodzi, akcji gaśniczej, czy będącej wynikiem prac budowlanych, czyli tak zwanej wilgoci technologicznej (budowlanej). Nie czekaj, aż wilgoć poczyni nieodwracalne szkody. Skuteczne i zastosowane w odpowiednim czasie osuszanie pozwoli zachować właściwą kondycję nawet ekstremalnie zalanych pomieszczeń. Prowadzimy również wynajem najnowszej generacji osuszaczy, które szybko doprowadzą Twój budynek po zalaniu do pożądanego stanu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług osuszania budynków oraz wynajmu osuszaczy. Osuszymy nawet najbardziej uporczywą wilgoć w budynkach na terenie Wrocławia i okolic. Stoimy na straży osuszania Wrocławia. Osuszamy po zalaniach świadcząc niemalże natychmiastową pomoc.

Zajmujemy się lokalizacją miejsc wycieku z instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i innych ciśnieniowych.

Nie specjalizujemy się natomiast w osuszaniu ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic.

Zobacz cennik

Osuszacze Wrocław – wynajem, wypożyczalnia

Działamy również jako wypożyczalnia osuszaczy oferując wynajem osuszaczy powietrza dobranych do potrzeb klienta. Mogą skorzystać państwo również z naszej pomocy. W przypadku zalanych budynków lub pomieszczeń reakcja powinna być natychmiastowa i na to zawsze mogą Państwo u nas liczyć. Ponieważ jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem profesjonalistów, który do tego dysponuje nowoczesnym zapleczem osuszaczy, nie boimy się żadnych wyzwań. Zabieramy się do pracy od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Zjawiamy się na miejscu w budynku i dokładnie oceniamy stan zawilgocenia w całym obiekcie. Dobieramy metodę osuszania oraz ilość i wydajność osuszaczy do skali problemu, w tym także do wielkości pomieszczenia. Jesteśmy wyjątkowo skuteczni w swoim działaniu, dzięki czemu cieszymy się dzisiaj ogromnym zaufaniem na terenie Wrocławia. Indywidualnie wyceniamy osuszanie i wynajem osuszaczy powietrza, ale zawsze gwarantujemy atrakcyjne ceny, a do tego przede wszystkim pełną satysfakcję z efektów naszej pracy. Zapraszamy już teraz do kontaktu i do skorzystania z naszych usług. Działamy na terenie całego Wrocławia i zupełnie za darmo przyjeżdżamy na miejsce, dokonując oceny skali problemu.

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe. Świadczymy kompleksowe usługi po szkodach wodnych jakie możemy zaoferować przy osuszaniu budynków i mieszkań we Wrocławiu.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

OZONOWANIE

 • Ozonowanie
  Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).

Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
Stosujemy profesjonalny: wydajny, energooszczędny i cichy sprzęt. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Rzetelność, kompleksowość i profesjonalizm

Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz
mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.
TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.