Warunki wynajmu osuszaczy

POSIADAMY NAJBARDZIEJ RÓŻNORODNY PARK MASZYNOWY OFERUJĄCY JEDYNIE PROFESJONALNE URZĄDZENIA OSUSZAJĄCE.
DO KAŻDEGO WYNAJMU PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE PO ROZMOWIE Z KLIENTEM I ROZPOZNANIU JEGO POTRZEB DORADZAJĄC JAKIE ROZWIĄZANIE BĘDZIE DLA NIEGO NAJLEPSZE. OFERUJEMY DARMOWY TRANSPORT NA TERENIE WARSZAWY I POZNANIA, BRAK KAUCJI ORAZ POMIAR WILGOTNOŚCI. SPRZĘT WYNAJMUJEMY NA MINIMUM TYDZIEŃ.

wynajem osuszaczy

Firma TSM – osuszanie pomieszczeń i budynków Poznań wynajmuje profesjonalny sprzęt osuszający właściwie dostosowany do potrzeb indywidualnego przypadku problemu z wilgocią. Pracownik firmy TSM wyjaśni jaką technologię zastosować i jakiego użyć sprzętu dla konkretnego przypadku.

Dzięki temu Klient ma pewność, iż osusza swój budynek / mieszkanie właściwie dobranym pod względem technologii oraz mocy urządzeniem przez odpowiedni czas, a „czas to pieniądz”. Oznacza to oszczędności z tytułu właściwego podejścia do problemu wilgoci. Nie pobieramy kaucji za wynajmowany sprzęt. Oferujemy ceny niższe niż w wypożyczalni, a do tego pełną różnorodność urządzeń oraz fachowe doradztwo. W tym przypadku jednak to Klient bierze odpowiedzialność za przebieg osuszania i efekty pracy urządzeń osuszających. Zapraszamy.