Menu Zamknij

Osuszanie budynków Lubin

Profesjonalne osuszanie budynków w Lubinie

Właściciele domów czy mieszkań często muszą mierzyć się z tak nieprzyjemną sytuacją, jak zalanie, a co za tym idzie pojawienie się wilgoci i grzybów na ścianach. W razie takiego wydarzenia nie można zwlekać i najlepiej od razu skorzystać z fachowej usługi, jaką jest osuszanie budynków wykonywane przez nas w Lubinie.

Osuszanie budynków w Lubinie to nasza specjalność. Zajmujemy się przypadkami, w których na ścianach domu lub mieszkania pojawiła się woda, co szybko może doprowadzić do ich uszkodzenia oraz rozwoju grzybów i pleśni wyjątkowo szkodliwych dla ludzkiego organizmu. Zalanie często spowodowane jest awariami kanalizacyjnymi, opadami atmosferycznymi, wadliwą wentylacją czy błędami konstrukcyjnymi.

Stosujemy profesjonalny, wydajny i cichy sprzęt, dzięki czemu osuszanie ścian jest skuteczne. Bezinwazyjne technologie osuszania. Natychmiastowa reakcja / podjęcie działań.

Zadzwoń lub napisz: tsm@suszenie.com, +48 533 555 883

osuszanie po zalaniu Lubin
Dlaczego warto nas wybrać?

Osuszanie budynków po zalaniu – połączenie nowoczesnego sprzętu i innowacji

W naszej pracy stosujemy urządzenia, dzięki którym osuszanie budynków jest proste, szybkie i nieinwazyjne. Są to wydajne sprzęty, które odznaczają się także wyjątkowo cichym działaniem. Wykorzystujemy między innymi pompy ciśnieniowe, separatory wody, sprężarki bocznokanałowe, osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne i turbowentylatory przemysłowe. Pochodzą one z asortymentu producentów o ugruntowanej pozycji na rynku, takich jak Trotec, Corroventa, Aerial oraz DriEaz. W ten sposób dbamy o to, by wszystkie działania procesu osuszania pomieszczeń przeprowadzać możliwie jak najbardziej skutecznie i nie dopuszczać do pozostawienia wilgoci w fundamentach czy stropach. Posiadamy w pełni dopasowaną ofertę spełniającą oczekiwania Klientów. Nasi specjaliści są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie osuszania ścian.

Bezinwazyjne osuszanie budynków Lubin

Przyczyna wilgoci w pomieszczeniu może być różna: awaria instalacji, zalanie przez sąsiada, zalanie spowodowane siłami natury, powódź itd. Osuszanie budynków na własną rękę może być w większości przypadków niemożliwe, warto więc powierzyć to zadanie specjalistom. Istotną zaletą proponowanego przez nas osuszania budynków jest to, że jest ono nieinwazyjne. Pozwala to na zachowanie pełnego bezpieczeństwa konstrukcji, bez naruszania ścian czy stropów. To świetny sposób na doprowadzenie lokalu, mieszkania, garażu lub piwnicy do odpowiedniego stanu, umożliwiającego jego ponowne użytkowanie. Usuwamy każdy stopień zawilgocenia, stosując na przykład podczerwień lub czy suszenie absorpcyjne. Dzięki temu cały proces nie sprawia problemów mieszkańcom osuszanych budynków. Zajmujemy się także ozonowaniem i odgrzybianiem ich po zalaniu.

dlaczego warto wybrać TSM Suszenie.com?

WYBIERZ WYKONAWCĘ, ZA KTÓREGO USŁUGI ZAPŁACI TWÓJ UBEZPIECZYCIEL
Rozliczenie bezgotówkowe bezpośrednio z Polisy

Jeśli masz odpowiednią polisę rozliczamy z:

Co mówią o nas klienci?

Wynajem osuszaczy powietrza

Nasze usługi to nie tylko przeprowadzanie osuszania budynków. Zajmujemy się także wypożyczaniem przeznaczonego do tego sprzętu osobom, które w swojej działalności zajmują się na przykład wykonywaniem okazjonalnego usuwania wilgoci z konstrukcji. Jest to propozycja skierowana również do osób prywatnych, które pragną same pozbyć się wody ze swojego domu lub mieszkają na terenach podmokłych. Samodzielny zakup maszyn do osuszania nie jest im w tej sytuacji potrzebny. Takim klientom proponujemy wypożyczenie między innymi osuszaczy powietrza.

Wybierz fachowe usługi w zakresie osuszania po zalaniu w Lubinie

Nie czekaj więc, aż woda wyrządzi nieodwracalne szkody w Twoim domu lub w mieszkaniu. Skorzystaj z oferty osuszania budynków w Lubinie, by uchronić się przed nieprzyjemnymi skutkami zalania lub awarii wodno-kanalizacyjnej. W przypadku, w którym klient zdecyduje się na nasze usługi, proponujemy mu darmową wycenę przeprowadzanych przez nas prac. Pozbądź się wilgoci ze swoich ścian szybko i skutecznie dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z płatnikami odszkodowań (Towarzystwa Ubezpieczeniowe).
 • Przygotowujemy komplet dokumentacji dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.
 • Istnieje możliwość umówienia przyjazdu na oględziny eksperta ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem, który poprowadzi Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
 • Nadrzędnym celem TSM jest szybkie przywracanie nieruchomości oraz mienia Klientów do stanu sprzed szkody lub jego polepszenie.
 • Zajmujemy się kompleksowo problematyką nadmiernej wilgoci w budynkach.
 • Jesteśmy otwarci na rozsądne propozycje negocjacji cen, na każdym etapie likwidacji szkody zalaniowej.

TSM jest profesjonalną firmą świadczącą usługi wszelkimi bezpiecznymi technologiami, na najwyższym poziomie, zachowując przy tym umiarkowany poziom cen.

UWAGA: Nie zajmujemy się natomiast osuszaniem ścian fundamentowych w zakresie wykonywania izolacji budynków. Nie poszukujemy przyczyn, ani nie lokalizujemy miejsc przecieku / podsiąku wody do budynków lub ich piwnic z wyłączeniem awarii instalacji co stanowi przedmiot naszych działań.

jak działa osuszacz

Bezgotówkowe rozliczenie

Oferujemy możliwość
bezgotówkowego rozliczenia
z ubezpieczycielem.

Profesjonalny sprzęt

Wynajmujemy urządzenia,
na których pracujemy.
Najwyższa jakość urządzeń.

jak działa firma TSM?

Jak to działa?

Poznaj techniki osuszania

WYBIERZ KATEGORIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

osuszanie

OSUSZANIE

 • Oferujemy:
  Osuszanie kondensacyjne, adsorpcyjne, punktowe i zamkniętych stref izolacji, osuszanie izolacji ścian z np. wełny mineralnej a także osuszanie ciśnieniowe i podposadzkowe oraz pomiary wilgotności.
 • Utrzymywanie wymaganej wilgotności w:
  procesach produkcyjnych oraz w rolnictwie.
 • Osuszacze powietrza
  Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
odgrzybianie po zalaniach

ODGRZYBIANIE PO ZALANIACH

 • Odgrzybianie mechaniczne
  Wstępny proces odgrzybiania warstw grzybów i pleśni przy pomocy szpachli, szczotek stalowych, syntetycznych z zebraniem „urobku”.
 • Odgrzybienie chemiczne
  Odgrzybianie murów, ścian, tynków odgrzybianie elementów drewnianych za pomocą zabiegów profesjonalnymi preparatami chemicznymi przeznaczonymi do użytku wewnątrz pomieszczeń.

FIRMA TSM ŚWIADCZY USŁUGI ODGRZYBIANIA JEDYNIE PO ZALANIACH (SZKODACH WODNYCH).

ozonowanie

OZONOWANIE

Ozonowanie pomieszczeń, ich części i zamkniętych stref zabudów, ścianek jako proces usuwania zarodników pleśni i grzybów, usuwanie nieprzyjemnych zapachów m.in. stęchlizny, butwienia, organicznych, zapachu spalenizny oraz tytoniu i innych.