Menu Zamknij

Dlaczego my?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem wykonawcy prac osuszeniowych, zapraszamy do poniższej lektury.

 1. Techniki Osuszania Budynków tworzy zespół profesjonalistów, którym zależy na jakości wykonywanej pracy i zadowoleniu Klienta.
 2. Nie musimy utrzymywać Prezesów, ani Dyrektorów, ponieważ wszyscy łącznie z właścicielem ciężko pracujemy nad tym, aby zapewnić jak najlepsze standardy świadczonych usług wyznaczając trendy i kierunki w osuszaniu, ponadto oferując przy tym bardzo konkurencyjne ceny profesjonalnie świadczonych usług.
 3. TSM to nie korporacja, ale i nie maleńka firma, która siłą rzeczy nie może mieć siły działania, tzw. przebicia. Niestety działając w pojedynkę nie jest się w stanie być jednocześnie dobrym: specjalistą ds. osuszania, rzeczoznawcą, kosztorysantem, prawnikiem, specjalistą od ubezpieczeń etc. Zespół TSM dysponuje powyższymi, ale i elastycznością, dynamiką czasu reakcji, szybkimi terminami montażu i obsługi bieżących projektów.
 4. Dysponujemy doświadczeniem ponad tysiąca osuszonych nieruchomości w kraju i nie tylko.
 5. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt w ilości około 300 urządzeń co powoduje ciągłą dostępność naszych usług.
 6. Będąc zespołem specjalistów w tzw. „kwiecie wieku” jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość pracy
  z uwagi na sprawność, prężności, dynamikę i wręcz nadmiary sprzętowe. Zawsze jesteśmy w stanie zapewnić zastępcze zasoby sprzętowe (np. po awarii) lub osobowe (np. wskutek choroby).
 7. Kompetencje zdobywane od 14 lat doświadczeń w branży osuszania stanowią fundament solidności naszych usług, a ilość przeszło 1000 osuszonych obiektów/mieszkań/domów świadczy o skali naszych możliwości.
 8. Naszą siłą jest także zasięg działania, który obecnie obejmuje województwa: mazowieckie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, zachodnio-pomorskie oraz kujawsko-pomorskie. Klienci, którzy korzystali z naszych usług w jednym z miast wracają do nas po usługę lub wynajem urządzeń w innym mieście mając gwarancję współpracy ze sprawdzonym kontrahentem.
 9. Biorąc pod uwagę zakres oferowanej usługi, ilość zastosowanych technik, sprzętu i czas oferowanej przez nas usługi osuszania jest ona jedną z najbardziej efektywnych na rynku.
 10. Firma naszego pokroju musi stosować ceny rynkowe, gdyż wie, że Ubezpieczyciele mocno kontrolują rynek usług restytucji mienia, do którego zalicza się osuszanie. Nie narażasz się zatem na przykre niespodzianki. Kosztorysy przygotowujemy w formie kalkulacji lub systemach eksperckich opartych nas cennikach Sekocenbud zgodnie z KNR.
 11. Wieści szybko się rozchodzą zatem prężnie i w szerokim obszarze działający podmiot musi dbać o dobre Imię. Również z tego powodu nasza firma musi być coraz bardziej konkurencyjna.
 12. Stosujemy ujednolicone: ceny, metodykę działania, kosztorysowania, regulamin i standardy świadczenia usług oczywiście do każdego przypadku zalania podchodząc indywidualnie co usprawnia wykonywanie zadań i stanowi siłę przy wykonywaniu zleceń oraz rozliczeniach z Ubezpieczycielami i np. deweloperami, którzy znają TSM i wiedzą jakich standardów się po nas spodziewać. Ma tutaj zastosowanie zasada, iż “Duży może więcej”.
 13. TSM stosuje najwyższej jakości cichy, energooszczędny (eko) i wydajny sprzęt, który gwarantuje możliwie najszybszy i najmniej inwazyjny / kolizyjny sposób wykonania zadania osuszania, czego inne firmy niestety nie są w stanie zaoferować. Reasumując oznacza to najszybszy powrót Poszkodowanych do swoich nieruchomości oraz najniższe koszty dla Płatnika z uwagi na najkrótsze czasy osuszania oraz najniższe rachunki za energię elektryczną.
 14. Proces osuszania świadczony przez TSM jest neutralny w stosunku do sąsiadów, ponieważ usługa przez nas prowadzona nie będzie im przeszkadzać.
 15. Bardzo często zdarza się, że w mieszkaniach osuszanych przez TSM mieszkańcy decydują się na pozostanie nawet z małymi dziećmi. To ewenement w branży usług osuszania.
 16. Firma TSM wyróżnia się również dzięki posiadaniu w swoim zespole Rzeczoznawcy Ubezpieczeniowego z wieloletnim doświadczeniem oraz osób pracujących w zespołach Likwidacji szkód w Towarzystwach Ubezpieczeniowych, które są w stanie najlepiej poprowadzić Państwa w skutecznej likwidacji szkody.
 17. Kolejnym aspektem przemawiającym za wyborem solidnego i konkretnego Wykonawcy jest posiadanie wiedzy formalno – prawnej (mamy na „pokładzie” również prawnika), a w przypadku konieczności wspieramy się kilkoma wyspecjalizowanymi w odszkodowaniach kancelariami prawnymi. Czy warto zatem narażać się na wybór Wykonawcy, który nie będzie w stanie udzielić Państwu wsparcia w szkodzie lub skieruje Państwa szkodę na złe tory ?
 18. Jesteśmy zespołem specjalistów, który w razie potrzeby, np. trudnego przypadku, jest w stanie zebrać się wspólnie na miejscu aby szybko i skutecznie rozwiązać problemy, które rzecz jasna czasem w trakcie prowadzonych procesów osuszania się pojawiają. Działamy sprawnie i szybko, by nie narazić Klienta na dodatkowe koszty. Doświadczenie, siła zespołu i wiedza pozwalają nam rozwiązać nawet najbardziej problematyczne sytuacje
 19. Firma TSM posiada wyrobioną renomę na szerokim ryku swojego działa co powoduje, iż posiada zaufanie Ubezpieczycieli, deweloperów, wykonawców robót instalacyjno- hydraulicznych oraz przede wszystkim klientów. Wystarczy zapoznać się z opiniami nt. naszej firmy w Internecie.
 20. TSM to podmiot, który jest w stanie udzielić prawdziwej (realnej) gwarancji na swoje usługi, ponieważ utrzymuje się długo na rynku. Nie jesteśmy świeżo powstałą firmą, która każdego dnia może zakończyć swoją działalność.
 21. Posiadamy polisy ubezpieczeniowe od swojej działalności i bierzemy odpowiedzialność za swoje działania. Zawsze podchodzimy do problematycznych sytuacji w sposób pragmatyczny i sprawiedliwie rozpatrujemy dany przypadek. Co w przypadku mikropodmiotów często jest nie do wyegzekwowania poza pozwem sądowym.
 22. TSM stosuje rynkowe ceny, za które zapłaci Państwa Ubezpieczyciel. Potrafimy bronić zasadności wykonania i wartości swoich usług zgodnych z cenami rynkowymi.
 23. Jeśli z jakichś powodów oferta jakiegoś podmiotu / konkurencji wyda się Państwu bardziej atrakcyjna lub zaproponowane warunki choćby pozornie lepsze – staniemy frontem do każdego takiego przypadku i po analizie przedłożonej kontroferty zaproponujemy lepsze rozwiązanie.
 24. TSM to firma, która posiada: procedury działania, regulamin, cennik. Zatrudnieni legalnie i ubezpieczeni pracownicy posiadają wiedzę i kompetencję w swoim fachu. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczony jest również nasz sprzęt.
 25. TSM posiada siatkę kontaktów do firm, które wykonują prace spokrewnione z osuszaniem oraz kontakty do sprawdzonych wykonawców różnych branż, które mogą się przydać podczas prac remontowo-budowlanych niezbędnych do odtworzenia do stanu sprzed szkody.
 26. Techniki Osuszania Budynków to specjaliści w swojej branży, którzy nie narzekają na brak pracy. Nie szukamy dodatkowych zajęć jak np. roboty remontowo – budowlane, aby wypełnić sobie czas w pracy i płynność finansową. Prowadzi to do imania się w tzw. międzyczasie różnych prac naokoło budowlanych, co finalnie skutkuje tym, iż w niczym nie można, ani nie stają się fachowcem, ponieważ nie jest się w stanie rozwijać i specjalizować w jednej branży. „Jeśli coś jest do wszystkiego to jest do … ” – sami Państwo wiedzą.

TSM wykonuje obecnie około 300 zleceń osuszania w roku i działa silnym zespołem, który obsługuje szkody począwszy od zalań: pomieszczeń, kawalerek, części mieszkań, mieszkań, apartamentów, domów, lokali użytkowych, firmowych, budynków użyteczności publicznej po potężne obiekty i szkody w zakresie osiedli, szpitali, hoteli, galerii czy dworców.
Zapraszamy do kontaktu.

Zespól TSM